Helovyno košmaras: mergina įspėja - populiariausias šventės akcentas gali prišaukti tragediją (FOTO)

Mokykloje Helovyno organizuojamą šventę turėjusi atšvęsti iš Mičigano kilusi septyniolikmetė Leah Carpenter net nenumanė, jog pasiruošimas šventei taps kraupiausiu jos gyvenimo įvykiu.

Zombės įvaizdį pasirinkusi paauglė pirmiausia išsirinko kostiumą ir tik vėliau internete susirado konkretų makiažą, kuriuo norėtų nustebinti bendraklasius mokyklos renginio metu. Vis dėlto vien stulbinančio makiažo užbaigtam įvaizdžiui nebuvo gana. Efektui sustiprinti Leah pasirinko daugelio Helovyno šventę propaguojančių mėgiamą atributą - spalvotus kontaktinius lęšius, kurios mergina nusipirko vienoje vietinėje parduotuvėje.

Niekada nesiskundusi akių jautrumu ir neturėjusi problemų su regėjimu, mergina nė nenumanė, koks košmaras jos lauks ryte, kuomet ši atsikels po mokykloje surengto Helovyno renginio. Nors lęšius mergina pavyzdingai išėmė eidama miegoti, ji atsikėlė ne tik su perštinčiomis akimis, bet ir... nieko nereginti. Pasirodo, pirkti lęšiai buvo nekokybiški ir pažeidė akies rageną. Pažeidimas ir sąlygojo ne tik nepakeliamą akių skausmą, bet ir beveik visišką apakimą.

Helovyno makiažas
Helovyno makiažas
Shutterstock

Šiuo metu mergina laukia akių operacijos ir kiekvieną dieną lankosi pas oftalmologą, kuris atidžiai prižiūri pacientę. Šis įvykis - tikrai ne pirmasis pasaulyje, kuomet vampyriškų ar zombiškų akių užsigeidę jauni žmonės patiria akių traumas. Daugiausia tokių atvejų pasitaiko akių lęšius perkanti iš nepatikimų prekybos vietų ar užsisakant lęšius internetu. Skaudžiausia tai, jog nekokybiškų ar netinkamai įdėtų spalvotų lęšių įdėjimas gali padaryti ne tik laikiną, bet ir ilgalaikę žalą. Akys - vienas jautriausių žmogaus organų, tad vertėtų labai atidžiai pažvelgti į lęšių įsigijimą.

Oftalmologai pataria prieš perkant spalvotus lęšius pasikonsultuoti su specialistu ir įsitikinti, jog įsigyta lęšių rūšis yra tinkama. Dėl grožio aukoti sveikatos nevalia!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis