Pamaina: 16-metė legendinės manekenės Kate Moss sesuo stebina panašumu ir maištingais poelgiais

Panele.lt savaitgalio rubrikoje „It Girls“ - pasakojimai apie žymiausias ir sparčiai populiarėjančias Lietuvos ir pasaulio merginas, apie kurių veiklą dera žinoti kiekvienai. Šį kartą rubrikoje - mados atradimas jaunėlė Kate Moss sesuo, kuri žengė pirmuosius žingsnius seserį supermanekene pavertusioje mados industrijoje.

40-metė supermanekenė Kate Moss vis dar kviečiama į prabangiausias fotosesijas, tampa garsiausių mados namų ir kosmetikos kompanijų reklamų veidu ir net negalvoja užleisti vienos populiariausių pasaulio manekenės pozicijos.

Tačiau panašu, kad Kate pamaina auga visai šalia garsiosios manekenės. Pasirodo, ji turi 16-metę seserį Lottie, kuri taip pat išbandė manekenės profesiją.

Lottie ir Kate Moss
Lottie ir Kate Moss
Vida Press

Iki šiol jaunėlei Moss tėvai neleido fotografuotis mados fotosesijose, tačiau vos sulaukusi 16-ojo gimtadienio ji pasekė vyresniosios sesers pėdomis. Tačiau Lottie į Kate panaši ne tik išvaizda, bet ir charakteriu: nors mokyklos taisyklės neleidžia, ji vis vien nešioja liežuvyje auskarą ir neslepia savo simpatijų tokiems garsiems gražuoliukams kaip Justinas Bieberis ar Leonardo Dicaprio.

Lottie ir Kate Moss
Lottie ir Kate Moss
Vida Press

Lottie pasirašė sutartį su ta pačia „Storm“ agentūra, kuri prieš 26 metus atrodo vyresniąją jos seserį. Tiesa, merginos yra netikros seserys: turi tą patį tėvą, tačiau Lottie gimė antroje jo santuokoje su žmona Inga. Lottie buvo raginama domėtis mokslais ir siekti akademinių laimėjimų, o ne tapti garsia manekene, todėl iki pat 16-ojo gimtadienio merginai buvo užginta pozuoti fotografams. O štai sulauksi išsvajotojo gimtadienio savo „Twitter“ paskyroje jaunoji Moss pasidalino nuotraukomis iš pirmosios savo fotosesijos.

Lottie ir Kate Moss
Lottie ir Kate Moss
Vida Press

Ir nors jos ūgis (165cm, kai tuo tarpu garsioji sesuo siekia 170cm) yra kiek per mažas podiumui, garsiosios manekenės sesuo nelaidoja vilčių kadanors žengti juo šalia Caros Delevingne. „Norėčiau demonstruoti „Chanel“ drabužius kaip Cara Delevingne. Įsivaizduojat, kaip būtų smagu su ja leisti laiką užkulisiuose? Ji tokia patrakusi“, - apie savo svajones kalbėjo Lottie Moss. Tačiau ji turi ir kitų karjeros planų: nusifotografavusi pirmoje oficialioje fotosesijoje žurnalui „Teen Vogue“, Lottie atskleidė, kad kada nors norėtų tapti viena iš šio leidinio redaktorių. Įdomu, ar mados pasaulyje itin žymi Moss pavardė padės jai siekti karjeros aukštumų?

O apie kokias žymias pasaulio ar Lietuvos merginas kitą savaitę norėtum skaityti tu? Siūlyk savo numylėtinę!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis