Senasis Zaynai, sugrįžk! Gerbėjos ilgisi atlikėjo buvusio įvaizdžio (FOTO)

Buvusios vaikinų grupės One Direction narys, atlikėjas Zaynas Malikas merginų akiratyje atsirado ne vien dėl tobulo balso, bet ir egzotiškos išvaizdos. Tiesa, dievinusioms jo laisvą, nutrūktgalvišką stilių teks sunerimti - manekenės Gigi Hadid mylimojo įvaizdis taip pasikeitė, jog šiuo metu jis vos atpažįstamas.

Iš Londone vykusio renginio išėjęs garsusis atlikėjas panašėjo ne į tūkstantines atlikėjų minias renkantį linksmąjį bei šėlti nusiteikusį jaunimo dievaitį, o į rimtą finansininką, planuojantį svarbius sandorius. Zaynai, merginos tave pamilo dėl charizmatiško būdo, o ne dėl kostiumuotos išvaizdos!

Zayn Malik
Zayn Malik
Vida Press

Zayn Malik
Zayn Malik
Vida Press

Akis Zaynas pabalnojo smulkiais akiniais be rėmelių, kurie suteikė solidesnį bei brandesnį įvaizdį, tačiau, kai kurių gerbėjų teigimu, sumažino atlikėjo žavesį. Vienintelis dar likęs linksmybių kupinų išvaizdos elementas - tatuiruotės ant rankų, kurių nepaslėpsi ir po ilgiausiomis rankovėmis. Kalbama, jog Zaynas paprasčiausiai pavargo nuo saldučio menininko įvaizdžio, o naujasis džentelmeniškasis stilius kur kas priimtinesnis ir jo mylimajai Gigi.

Ar dėl to yra patenkintos gerbėjos? Tikėtina, ne, tačiau ištikimiausios fanės turi susitaikyti su faktu, jog Zaynas vyriškėja, darosi brandesnis tiek vidumi, tiek išore, tad metamorfozės yra neišvengiamos. Kaip tau šie Zyano pokyčiai? Pareikšk nuomonę apklausoje apačioje!

Zayn Malik
Zayn Malik
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis