Meilė atgimė: Rihanna grįžo pas buvusį vaikiną

Atlikėjos Rihannos asmeninis gyvenimas - audringas kaip ir jos dainos. Atrodė, kad ji niekaip negali pamiršti jai daug ašarų ir net sumušimų kainavusių santykių su kolega Chrisu Brownu.

Tačiau, atrodo, pagaliau į Rihannos širdį pasibeldė ramybė: buvęs jos vaikinas Drake'as, su kuriuo Rihanna susitikėjo 2010 metais, o vėliau kartu įrašė dainą ir palaikė draugiškus santykius, grįžo į dainininkės gyvenimą.

Drake'as šiuo metu koncertuoja Europoje, kur ir užbaigs pasaulinį koncertinį turą. Rihanna laiką leidžia su juo, o vieno koncerto metu prisijungė prie jo scenoje, kur kartu atliko hitu tapusį jų duetą „Take Care“.

Drake'as
Drake'as
Vida Press

Nors porelė oficialiai savo santykių nepatvirtino, tačiau, panašu, kad po nelaimingų meilių tiek Rihannos, tiek Drake'o gyvenime, vienas kitam šiltus jausmus puoselėjantys dainininkai atgaivins meilės jausmą.

Paparacai nuolat porelę seka, įamžina romantiškas jos vakarienes, tačiau vakar paaiškėjo, kad norėdama oficialiai paskelbti apie savo atsinaujinusius santykius, Rihanna turės įvykdyti vieną Drake'o reikalavimą: reperis pareikalavo, kad Rihanna nutrauktų visus ryšius su buvusiu mylimuoju Chrisu Brownu, kuris periodiškai sugrįžta į Rihannos širdį ir gyvenimą, kitaip apie jokius rimtus santykius su Drake'u negali būti nė kalbos. Įdomu, ar scenos karalienė priims tinkamą sprendimą ir nepasiduos ją ne kartą įskaudinusio Chriso Browno kerams...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis