Tavo gimimo mėnuo pasakys, kuris serialas yra NUMERIS 1 ! (3)

Serialų stebėjimas - viena mėgstamiausių tavo veiklų, kuomet nespaudžia mokslai? Pajutus pirmąjį šaltuką nieko labiau nesinori nei praleisti savaitgalį žiūrint naujo serialo serijas arba kartojant seno - gero. Smalsu, koks serialas yra tau lemtas pagal tavo gimimo mėnesį? Susirask savąjį ir neabejok - jis tau tinka tobulai!

SAUSIS. Tik jau ne tau skirti švelnūs, romantiniai serialai! „Oranžinė – naujoji juoda“ (angl. „Orange is the New Black“) Šis kūrinys – tai komiška drama, kurios šaltinis yra Piper Kerman memuarai „Oranžinė - naujoji juoda: metai moterų kalėjime“. Serialas pasakoja apie biseksualią moterį iš Niujorko, praeityje palaikiusią itin artimus ryšius su narkotikų kontrabandininke Aleks Vos ir trumpam tapusią jos partnere.

VASARIS. Tave domina senesnieji laikai ir viskas, kas vyko tuo metu. „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“) - tavo serialas. Į magišką pasaulį nukels Džordžo R. R. Martino „Ledo ir ugnies giesmės“ knygų serijos ekranizacija „Sostų žaidimas“. Čia sutiksi septynias didingas šeimas iš septynių Vesteroso žemyno karalysčių, bet kokia kaina siekiančias įtakos ir valdžios geležiniame soste. Magija, aistra, smurtas, valdžios troškimas, stulbinanti vaidyba, netikėčiausios kiekvienos serijos pabaigos prikaustys tavo dėmesį ilgam.

„Sostų karai“
„Sostų karai“
AP / Scanpix

KOVAS. Tau patinka mergaitiški, juokingi ir kupini romantikos serialai. Ko gero, prilipsi prie ekrano žiūrėdama „Jaunesnę“ („The Younger“). Šiais metais pasirodęs serialas turi tik vieną sezoną, bet jau yra populiarus tarp viso pasaulio merginų. Serialas pasakoja apie tai, kaip staiga vieniša tapusi turiasdešimtmetė namų šeimininkė ir mama, negalėdama rasti darbo nusprendžia... pasijauninti. Pasitelkusi į pagalbą tinkamą makiažą ji sėkmingai prisistato kaip beveik penkiolika metų jaunesnė mergina.

BALANDIS. Tau skirtas ir, ko gero, dievinamas serialas yra Jaunosios Melagės (Pretty Little Liars). Peržiūrėjus visus sezonus mokyklos gyvenimas tau atrodys visai kitaip. Apie ką sukasi visa istorija? Apie penkias drauges, kurių nakvynės metu paslaptingomis aplinkybėmis viena dingsta. Po šio įvykio draugės atitolsta, bet po metų ir vėl ima bendrauti, nes virtualiai jas ima šantažuoti asmuo, pasivadinęs A...

GEGUŽĖ. Tiesiog negalėtum (ar negali) atsitraukti nuo serialo Vampyrų dienoraščiai (Vampire Diaries) Seriale pasakojama Elenos ir jos brolio Džeremio istorija, prasidedanti po jų tėvų mirties. Elena bando slėpti savo sielvartą ir grįžta į mokyklą, ten susipažįsta su paslaptingu naujoku, kuris merginai krenta į akį, bet ji dar nežino, kad jos simpatija turi didžiulę paslaptį. Jis yra vampyras.

,,Vampyrų dienoraščiai
,,Vampyrų dienoraščiai"
Vida Press

BIRŽELIS. Tau patinka nestandartiniai serialai. O labiausiai jos dievina serialus, kuriuose rodomas maištas ir prieštaravimai. Todėl „Begėdis“ (Shameless) jas įtrauks taip, jog jos negalės atsitraukti. Šis daugybę apdovanojimų pelnęs serialas patiks birželį gimusioms, nes jame apstu komiškų situacijų bei dramų, o kiekviena serija įtrauks taip, jog norėsis žiūrėti vėl ir vėl. Ne veltui šis serialas pelnė tiek apdovanojimų, ne veltui taip patiks ar jau patinka ir tau.

LIEPA. Seki visas naujausias serialų tendecijas, todėl nepraleidi nė vienos serialo 13 priežasčių kodėl (angl. 13 Reasons Why) serijos. Serialo turinys itin jautrus, mat jame vaizduojamos šiuolaikinį jaunimą slegiančios problemos - depresija bei patyčios, o pagrindinė pirmojo sezono mintis sukasi apie vienos iš JAV mokyklų mokinės savižudybę. Tikrasis veiksmas prasideda tuomet, kai nusižudžiusios mokinės bendraklasiai gauna keistus vaizdo įrašus, kurie padeda išpainioti jos tragiškos mirties paslaptis.

RUGPJŪTIS. Tu negali gyventi be siaubo, todėl kultinė Amerikietiška siaubo istorija (American Horror Story) yra tobuliausias kada nors matytas serialas. Dievini tai, jog šiame seriale pinasi siaubo elementai, tačiau netrūksta draminio siužeto, istorijos yra įtraukiančios ir kiekvienas sezonas prasideda vis kitu pasakojimu.

RUGSĖJIS. Tau patinka šeimyniški ir linksmi serialai, tokie kaip Moderni šeima („Modern Family“) Jeigu esi tikra serialo „How I Met Your Mother“ gerbėja, tai tau neabejotinai patiks „Modern Family“. Tai serialas apie tris šeimas, visas susietas tam tikrais giminystės ryšiais ir, žinoma, susiduriančias tiek su bendrais, tiek su atskirais sunkumais. Šiame seriale pilna visko: ir dramatiškų akimirkų, ir paaugliškų dramų, ir už širdies griebiančių meilės istorijų, ir isteriškai juokingų situacijų.

SPALIS. Tau patinka kvatotis iki širdies gėlmių, todėl dievini žiūrėti serialą Naujokė (New Girl). Šį serialą būtina pasižiūrėti kiekvienai: jis juokingas, pagrindinį vaidmenį atlieka žavioji Zooey Deschanel ir jis išmokys kaip išgyventi skaudų išsiskyrimą, susirasti naujų draugų bei patirti dar niekada nepatirtų nuotykių.

LAPKRITIS. Viskas, kas susiję su vampyrais, tave keri. Tau skirtas populiarusis serialas „Teen Wolf“. Pagal 1985-ųjų metų to paties pavadinimą sukurtas serialas pasakoja apie atsiskyrėlį paauglį, kurio gyvenimas pasikeičia, kai jam miške beieškančiam dingusios merginos įkanda vilkas. Tuomet pagrindinis serialo veikėjas Skotas tampa vilkolakiu ir turi išmokti gyventi su naujomis galiomis ir tykančiais pavojais.

GRUODIS. Tavo favoritas, neleisiantis užmigti naktimis - serialas Riverdalas (Riverdale). Serialo veiksmas vyksta mažame JAV miestelyje, kuriame vaikinas Arčis ir jo draugų kompanija susiduria su keistais ir logiškai nepaaiškinamais reiškiniais. Jauni, talentingi aktoriai sustiprina siužeto liniją, o žiūrovus kaip visuomet traukte traukia paslaptingas mažo miestelio gyvenimas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis