Neištikimybė: mylimąjį išdavusi „Saulėlydžio“ žvaigždė Kristen Stewart apsileido(FOTO)

Ar žinai patarlę „Nemesk kelio dėl takelio“? Būtent taip prieš kelerius metus ir nutiko hitu tapusio filmo apie vampyrus „Saulėlydis“ aktorei Kristen Stewart(23)

Ilgą laiką palaikiusi romantiškus santykius su filmo kolega ir svajonių jaunikiu Robertu Pattinsonu, ji netikėtai išdavė jį su vedusiu ir beveik dvigubai už ją vyresniu režisieriumi Rupertu Sandersu.

Kristen savo slapto romano ilgai nenuslėpė: paparacai netruko įamžinti jos kartu su svetimu vyru, o didžiausiuose leidiniuose pamatęs slapčia darytas nuotraukas, įskaudintas Robertas Pattinsonas aktorę paliko.

Kaip ji vėliau gailėjosi, viešai atsiprašinėjo ir žadėjo padaryti bet ką, kad tik garsusis britas jai atleistų ir leistų sugrįžti. Tačiau išduotas Robertas savo nuomonės nekeitė, nors iki šiol Kristen bando vėl jo širdį užkariauti.

Kristen Stewart
Kristen Stewart
Vida Press

O internautai kritikuoja Kristen ne tik už jos elgesį, bet ir už išvaizdą. Jie teigia, kad taip atrodydama jokio vaikino nesusigrąžinsi. Viešumoje aktorė dėvi apdribusius drabužius, nesistengia atrodyti tvarkingai ir visa savo išvaizda spinduliuoja, kad jai - vis vien kaip ji atrodo, jos širdis sudaužyta. O kas dėl to kaltas, Kristen?..

Kristen Stewart
Kristen Stewart
Vida Press

Kristen Stewart
Kristen Stewart
Vida Press

Kristen Stewart
Kristen Stewart
Vida Press

Paaiškėjo, kad artėjančio savo 24-ojo gimtadienio proga Kristen nenori nieko kito, tik praleisti šiek tiek laiko su buvusiu mylimuoju ir jį susigrąžinti. Tačiau pastaruoju metu viešumo vengiantis Robertas Pattinsonas į jos norus nereaguoja. Ką gi, už savo neištikimybę jaunajai aktorei teks atsakyti.

Didžiausio tiražo mėnesinis žurnalas „Panelė“ visuomet stebina unikaliomis istorijomis, savitu požiūriu, ryškiomis fotosesijomis ir nepakartojamais herojais.
Ar norėtum, kad žurnalas atkeliautų pas tave kas mėnesį? Dalyvauk konkurse ir laimėk žurnalo „Panelė“ prenumeratą 3 mėnesiams! Atsakyk į apačioje pateiktus klausimus ir neužmiršk įrašyti savo vardo, pavardės bei elektroninio pašto adreso.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis