Naujokė: greta George'o Clooney išgarsėjusi aktorė - merginų idealas(FOTO)

Panele.lt savaitgalio rubrikoje „It Girls“ - pasakojimai apie žymiausias ir sparčiai populiarėjančias Lietuvos ir pasaulio merginas, apie kurių veiklą dera žinoti kiekvienai. Šį kartą rubrikoje - sparčiai populiarėjanti aktorė Shailene Woodley.

Kai žurnaluose matome vis tuos pačius veidus, televizoriaus ekrane šmėžuoja jau pažįstami ir kiek pabodę aktoriai, natūralu, kad norisi šio to šviežio. Shailene Woodley – būtent tokia.

Ji – nauja žvaigždė Holivudo padangėje, žavinti savo unikaliu, itin subrendusiu požiūriu į gyvenimą, sugebėjimu būti tinkamu idealu jaunoms merginoms ir talentu. Būdama vos dvidešimt dvejų metų, Shailene jau yra linksniuojama kaip viena daugiausiai žadančių aktorių, tiesiog gaivus vėjo gūsis kino pasaulyje

Vida Press

Kas ji ir iš kur ji atsirado?

Shailene Woodley gimė ir augo Kalifornijoje, dviejų psichologų šeimoje. Būdama penkiolikos metų mergina sužinojo, jog serga skolioze – sudėtingu stuburo išlinkimo į šoną atveju. Nors teko nešioti įtvarą, surakinusį jos klubus ir nugarą, mergina dėl to nesisielojo ir vis dar nevengia pajuokauti sakydama, jog vieni nešiojo kabes, kiti buvo ką nors susilaužę, o ji ant nugaros turėjo savo pačios inicialą, jos stuburas priminė S raidę.

Shailene Woodley
Shailene Woodley
Vida Press

Vis dėlto sveikatos sutrikimai nesutrukdė jaunajai Shailene siekti karjeros aukštumų – jai teko filmuotis su pačiu George Clooney, o 2012-aisiais Woodley buvo pasiūlytas Mary Jane Watson vaidmuo naujajame „Spidermen‘o“ filme (vėliau Shailene paslaugų buvo atsisakyta, nusprendus Mary Jane iš scenarijaus pašalinti). Tačiau veikiausiai jos ne itin ilga karjera viršūnę pasiekė tuomet, kai Shailene buvo pasiūlytas Tris Prior vaidmuo Verinicos Roth knygos „Divergentė“ ekranizacijoje.

Karjera ir kiti pasiekimai

Shailene žiūrovų akį patraukė tik visai neseniai, tačiau kritikų buvo pastebėta jau prieš keletą metų. Jaunoji aktorė savo lentynas puošia tokiais apdovanojimais kaip Kanų kino festivalio apdovanojimas, MTV filmų apdovanojimas, Holivudo filmų apdovanojimas. 2012-aisiais Shailene Woodley netgi buvo nominuota Auksiniam Gaubliui kaip geriausia antraplanė aktorė. 

Shailene Woodley
Shailene Woodley
Vida Press

Tiesa, ją pastebi ne tik kritikai, bet ir scenarijų autoriai, režisieriai ir rašytojai. John Green, kurio bestselerio „The Fault in Our Stars“ („Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“) ekranizacijoje vaidins Shailene, yra pasakęs, jog vos ji įžengė į kambarį tapo aišku, kad Shailene sugebės įkūnyti pagrindinę jo knygos heroję. Woodley teko nelengva užduotis vaidinti Hazel Grace – plaučių vėžiu sergančią merginą, kuri puikiai žinodama, kad jai gyventi liko nedaug, įsimyli vėžiu sergantį August Waters.

Shailene Woodley
Shailene Woodley
Vida Press

Vis dėlto Shailene žavi ne tik savo pasiekimais vaidybos srityje, bet ir savitu bei labai subrendusiu požiūriu į gyvenimą. Mergina propaguoja sveiką mitybą, myli pačią meilę, tiki mandagumo galia ir tiesiog dievina žavųjį George Clooney. Ji skatina merginas atsikratyti minčių apie alinančias dietas, nesusireikšminti ir mokėti iš savęs sveikai pasijuokti, bent jau retkarčiais. Nors yra tokia, į kurią jaunos merginos galėtų lygiuotis, Shailene skatina netapti aktyviomis, vis klykiančiomis ir spiegiančiomis gerbėjomis, idolizuojančiomis žmones, kurių jos nepažįsta. Nors su žurnalistais Shailene bendrauja pakankamai atvirai ir visomis išgalėmis nesistengia nuslėpti asmeninio gyvenimo peripetijų, Woodley nevengia priminti, jog nepaisant to, kad yra viešas asmuo, vis dėlto kiekvienam gerbėjui yra tik nepažįstamoji...


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis