Netikėta: Lady Gagos klipe „atgimė“ M.Jacksonas(VIDEO)

Visi, kurie bent kiek seka skandalingosios Lady Gagos veiklą, turėjo žinoti apie tai, jog naktį iš šeštadienio į sekmadienį bus išleistas naujasis jos vaizdo klipas, kodiniu pavadinimu „G.U.Y“. Aktyviai reklamuojamas ir vis gerbėjams ir Gagos sekėjams primenamas klipas, kaip ir tikėtasi, susilaukė populiarumo ir didelio susidomėjimo.

Nieko keisto – atlikėja jį filmavo itin prabangioje Hearst pilyje, kurios grožis tiesiog gniaužia kvapą, o viso 11 minučių trunkančio klipo metu pakeitė ne vieną ekscentrišką kostiumą.

„G.U.Y“ vaizdo klipe buvo galima atpažinti stilizuotą Jėzų, bitlą John Lennoną, ir pop karaliumi tituluojamą Michael Jackson. Savo naujajame albume „ARTPOP“ Lady Gaga nevengia mitologinių detalių, todėl keliose scenose danguje buvo matoma ir graikų mitologijoje dažnai sutinkamo, pačio galingiausio ir svarbiausio dievo Dzeuso galvą. Klipo metu galima išgirsti trumpas ištraukas iš kitų Lady Gagos naujojo albumo dainų – „ARTPOP“ ir „Venus“.

Daina „G.U.Y“, kurios pavadinime užšifruoti žodžiai „Girl Under You“ („Mergina po tavimi“) buvo parašyta 2012-aisiais, albumui „ARTPOP“. Tai yra trečiasis šio albumo singlas, apie kurį Lady Gaga kalba kaip apie feministinį kūrinį. Žurnalui „Stylist“ atlikėja yra sakiusi, jog „G.U.Y.“ – modernios feministės požiūris į moters vaidmenį šiuolaikinėje visuomenėje. Tai daina, kurią Lady Gaga skiria dviejų tipų moterims – toms, kurios jaučiasi kur kas galingesnės ir valdančiomis situaciją tada, kai itin puoselėja savo išvaizdą ir toms, kurios jaučiasi užspeistos į kampą ir visuomenės verčiamos dažytis, puoštis ar elgtis taip, kaip elgtis nenori.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis