18-metė medicinos studentė tik pagimdžiusi tualete suprato, kad buvo nėščia

Šiandien sunkiai besurastume paauglį, kuris nežinotų iš kur ir kaip atsiranda vaikai. Tačiau tai, kas nutiko 18-metei, studijuojančiai nėštumą ir vaikų priežiūrą, verta tragikomedijos scenarijaus.

18-metė britė Jessica Elikowski, viešėdama savo tėvų namuose, pajuto netikėtą skausmą pilvo apačioje. Mergina manė, kad tai - tiesiog įprastas mėnesinių skausmas, tačiau dėl visa ko nuėjo į tualetą. Dėl dukros sunerimusi Jessicos mama pasiteiravo, ar viskas merginai gerai, tačiau supratusi, kad vyksta kažkas neįprasto, nusprendė patikrinti.

Jessica pajuto nepaaiškinamą būtinybę stumti ji po 15 minučių išvydo tai, ko nesitikėjo: mergina pagimdė dukrą. Ji teigia nežinojusi, kad buvo nėščia! Gimdyme jai padėjo mama, kuri, pamačiusi, kad kūdikio virkštelė yra apsivijusi aplink kaklą, atsargiai ją nuėmė. Skubiai atvykusi greitoji pagalba patikrino Jessicos ir jos kūdikio sveikatą, Jessica buvo išgabenta į ligoninę kraujo perpylimui.

„Net neįsivaizdavau, kad esu nėščia. Dalyvavau keliose vestuvėse, kurioms teko siūtis sukneles, tačiau jokių figūros pokyčių nepastebėjau. Spalį man atliko kelio operaciją, prieš kurią gydytojai kruopščiai tikrino mano sveikatą, tačiau nėštumo testo man nedarė, nes tuo metu man buvo mėnesinės“, - pasakojo netikėtai mama tapusi studentė.

Būdama nėščia Jessica patyrė stiprius nugaros skausmus, dėl jų ji net nenuvykdavo į paskaitas. Mergina nesuprato skausmo atsiradimo priežasties, pasirodo, jį sukėlė dar negimęs jos kūdikis.

„Neįtikėtina, jog nesupratau, kad esu nėščia - juk studijuoju su nėštumu ir vaikų priežiūra susijusius mokslus!“, - stebėjosi britė.

Didžiausio tiražo mėnesinis žurnalas „Panelė“ visuomet stebina unikaliomis istorijomis, savitu požiūriu, ryškiomis fotosesijomis ir nepakartojamais herojais.
Ar norėtum, kad žurnalas atkeliautų pas tave kas mėnesį? Dalyvauk konkurse ir laimėk žurnalo „Panelė“ prenumeratą 3 mėnesiams! Atsakyk į apačioje pateiktus klausimus ir neužmiršk įrašyti savo vardo, pavardės bei elektroninio pašto adreso.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis