Mokslo akibrokštas: nuo šiol universitete galima studijuoti Miley Cyrus

Baigiant mokyklą ne vienas abiturientas suka galvą, kokią specialybę pasirinkti. Vieni plėšosi tarp keleto specialybių, kitiems tenka rinktis tarp dviejų, o treti net nenutuokia, nuo ko pradėti studijų paieškas.

O štai JAV gyvenantys arba ten studijuoti trokštantys dabar gali studijuoti labai neįprastą dalyką: Miley Cyrus studijas. Niujorke esantis Skidmore College in Saratoga Springs vasaros metu siūlo išbandyti studijas pavadinimu „The Sociology of Miley Cyrus: Race, Class, Gender, and Media“, kuriame studentai mokykis apie Miley Cyrus įtaką šiandieninei pop kultūrai.

Studijų programos aprašyme teigiama, kad bus apžvelgiama Miley transformacija „nuo Disney kanalo paauglės iki „twerkinimo“ mašinos“. Taip pat bus gilinimąsi ir į kitų „Disney“ vaikų“, Britney Spears ir Justino Timberlake'o gyvenimus ir kokį pėdsaką jie paliko šiandieninėje kultūroje. Be pop kultūros bus apžvelgiamas šiandieninės žymios moters įvaizdis, biseksualumo tema ir kiti dalykai, su kuriais yra susijusi ar kurių atsiradimą lėmė skandalistė Miley Cyrus.

Išsamų studijų aprašymą rasi ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis