Nestandartas: aktorė Jennifer Lawrence laužo Holivudo išvaizdos ir elgesio normas(FOTO)

Vogue“ ją pavadino vienu didžiausių šio dešimtmečio talentų. Ji ne kartą puošė tokių žurnalų kaip „Elle“, „Vanity Fair“, „Seventeen“, „Vogue“, „Glamour“, „Rolling Stone“ ir netgi „Time“ viršelius. Trys Oskarų nominacijos, vienas laimėjimas.

Ir visa tai Jennifer Lawrence(23) pasiekė būdama vos dvidešimt trejų. Apie šią žavingą, charizma ir talentu spinduliuojančią merginą žino bene visi, kurie lankosi kine, turi pasiekimą prie spaudos ar interneto, tačiau kad ir kiek apie ją kalbėtume, paprasčiausiai neišeina nustoti žavėtis. Todėl ji ir pateko į panele.lt šauniausių merginų rubriką „It Girls“.

Sunku būtų pasakyti kada tiksliai Jennifer Lawrence, ne visada Holivudo standartus atitinkanti mergina, užkariavo kino pasaulį ir internetą. Vienus pakerėjo jos talentas, kitus – šiuolaikinėms aktorėms nebūdingas atsainus žiūrėjimas į savo figūrą ar elgesio normas. Vieniems jos atvirumas ir prisipažinimai apie ne visada sveiką gyvenimo būdą (Jennifer pareiškimai apie meilę keptoms bulvytėms sveiką mitybą propaguojančias dažnai verčia aikčioti) atrodo žavingi, kitiems – nederami tokiai jaunai merginai, turinčiai įtaką tūkstančiams kitų, sekančių jos karjerą, veiklą ir kiekvieną pasisakymą ar išsišokimą.

Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
Vida Press

Augusi Kentukyje, su dviem vyresniais broliais, Jennifer jau būdama keturiolikos nusprendė, kad bus aktorė. Jai nerūpėjo universitetai ar koledžai, nerūpėjo ir tai, kokiais pažymiais baigs mokyklą. Nors teko padirbėti sesele, Jennifer net į galvą nešovė apsvarstyti kitas karjeros galimybes. Todėl nieko keisto, kad bene prieš septynerius metus ji nusifilmavo pirmajame savo rimtesniame projekte - komedijoje „The Bill Engvall show“. Vis dėlto jai teko nemažai padirbėti, kad atsidurtų ten, kur yra dabar. Negavusi Bellos Swan vaidmens itin populiariame „Twilight“ („Saulėlydis“), Jennifer praleido progą greitai išgarsėti, tačiau tai, rodos, tik į gerą. Po kelerių metų apie tai paklausta Jenn sakys, jog džiaugiasi, kad vaidmuo atiteko Kristen Stewart. Galbūt kiek egoistiškai – Jennifer vaidmens nebenorėtų dėl neįtikėtino kiekio dėmesio, kurio Stewart susilaukė – tačiau tai padėjo Lawrence susikoncentruoti į kiek kitokius, sudėtingesnius vaidmenis.

Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
Vida Press

Proveržis, stiprus šūvis į viršų Jennifer karjeroje buvo 2010-aisiais, kuomet ji, būdama vos devyniolikos, suvaidino filme „Winter‘s Bone“ („Vinterio kaulai“). Už Ree Dolly vaidmenį ji buvo nominuota Oskarui, o kritikai sutartinai pripažino, kad šis vaidmuo ir turėjo atitekti tokiam charizmatiškam žmogui. Kitaip tariant – tikrai asmenybei. Po tokio kritikų bei žiūrovų susidomėjimo, įsimintini vaidmenys pasipylė it iš gausybės rago. Mėlynoji Mystique „X-Men‘uose“, Katniss Everdeen „Bado žaidynėse“ ir, žinoma, Tiffany Maxwell „Silver Linings Playbook“ („Optimisto dienoraštis“) – vaidmuo jai pelnęs pirmąjį, bet, veikiausiai, ne paskutinį Oskarą.

Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
Vida Press

Vis dėlto Jennifer žavi ne tik savo sugebėjimu puikiai pasirinkti vaidmenis ir neįsivelti į jokius skandalus. Galbūt jos pareiškimai kartais ir nėra itin kuklūs ar tinkami damai, tačiau Jennifer Lawrence niekada ir nebandė tokia apsimesti. Jos pasitikėjimas savimi, mokėjimas pasilepinti, meilė savo kūnui ir sau pačiai, kad ir kokių trūkumų turėtų, yra ir turėtų būti įkvėpimas daugeliui jaunų žmonių visame pasaulyje.


Didžiausio tiražo mėnesinis žurnalas „Panelė“ visuomet stebina unikaliomis istorijomis, savitu požiūriu, ryškiomis fotosesijomis ir nepakartojamais herojais.
Ar norėtum, kad žurnalas atkeliautų pas tave kas mėnesį? Dalyvauk konkurse ir laimėk žurnalo „Panelė“ prenumeratą 3 mėnesiams! Atsakyk į apačioje pateiktus klausimus ir neužmiršk įrašyti savo vardo, pavardės bei elektroninio pašto adreso.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis