Skandalas: 35-erių aktorius slapčia bandė suvilioti 17-metę fanę, tačiau ji netylėjo(FOTO)

Filmo „127 Hours“ žvaigždė aktorius Jamesas Franco - vienas geidžiamiausių Holivudo jaunikių. Nors jam ir 35-eri, tačiau jį dievina tiek jaunos merginos, tiek vyresnės moterys.

Tačiau dėl savo populiarumo ir žavesio Jamesas Franco įsivėlė į internetą sudrebinusį skandalą: 17-metė britė Lucy Clode paviešino žinutes ir nuotraukas, kurias garsusis aktorius siuntė jai klausdamas tokių dalykų kaip ar ji turi vaikiną ir ar jis turėtų išsinuomoti kambarį viešbutyje, kuriame mergina apsistojo.

Skandalas prasidėjo nekaltai: po Niujorke vykusio spektalio „Of Mice And Men“, kuriame vaidino garsusis aktorius,grupelė ištikimiausių fanų laukė prie durų siekdami gauti spektaklio žvaigždžių autografus. Ten buvo ir Lucy, norėjusi įsiamžinti su mylimu aktoriumi. Štai čia ir prasidėjo flirtas: simpatišką šviesiaplaukę pastebėjęs Jamesas paprašė, kad ji jį „užtagintų“, kai publikuos nuotraukas ir klipus savo „Instagram“. Kam to reikėjo? Tam, kad vėliau jis galėtų ją susirasti, ką aktorius iškart ir padarė.

Vida Press

17-metė, priblokšta, kad jai dėmesį parodė įžymybė, pasidalino jo siųstomis žinutėmis su savo „Instagram“ sekėjais. Taip skandalas iškilo į viešumą.

Pokalbis tarp Jameso Franco ir Lucy:

-Labas.
-Labas (nustebimą vaizduojanti piktograma)
-Kur tu gyveni? Niujorke?
-Škotijoje, mažame miestelyje pavadinimu Dollar.
-Kiek laiko viešėsi Niujorke?
-Tik keletą dienų, ši kelionė - mano 18-ojo gimtadienio dovana.
-Tau 18? Su kuo tu apsistojai? Ar turi vaikiną?
-Beveik, apsistojau su mama, ir ne, neturiu, jeigu tu būsi netoliese (susižavėjimą vaizduojančios piktogramos).
-Kada tavo gimtadienis? Kuriame viešbutyje apsistojai? Koks tavo telefono numeris?
-Gegužę, apsistojau Times Square esančiame „Hiltone“.

Vėliau pokalbis „persikėlė“ į telefonines žinutes.

-Ar galime susitikti?
-Taip, jeigu tu tikrai Jamesas Franco.
-Tai tikrai aš. Ar tu vieniša? Kur tiksliai yra tavo viešbutis? Ar man išsinuomoti ten kambarį?
-Balandžio pirmoji jau baigėsi šiaip...
-(Atsiunčia nuotrauką, kurioje Jamesas Franco). Tai tikrai aš. Nori susitikti ar ne? Rytoj ar ketvirtadienį?

Tačiau Lucy vėliau pasako, kad ji sugrįš, kai jai bus 18 ir tada jiedu galės susitikti. Aktorius paprašo jų susirašinėjimo neviešinti, tačiau, kaip matome, Lucy jo nepaklausė. Internete pasipylė kaltinimai garsiajam aktoriui, kad jis, būdamas 35-erių, bandė flirtuoti su nepilnamete. Pats aktorius juokaudamas į skandalą savo „Instagram“ pareiškė: „Nepilnametės, ko gi jūs taip trokštate? Ir tėveliai, laikykite savo paaugles kuo toliau nuo manęs“, - rašė aktorius, tačiau žinutė buvo greitai ištrinta.

Vėliau pasirodė daugybė spėlionių, jog šis „skandalas“ buvo surežisuotas specialiai naujo filmo „Palo Alto“ reklamai, kuriame Jamesas atlieka 14-metę auklę suviliojusio vyro vaidmenį. Tikėkimės, kad tai tebuvo šokiruojanti reklama ir garsusis aktorius tik pajuokavo...

Susirašinėjimo nuotraukas bei video rasi ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis