Supermergina: mokyklos beveik nelankiusi „Kerės dienoraščių“ aktorė stebina talentais(FOTO)

Šeštadieninėje panele.lt rubrikoje „It Girls“ - merginos, apie kurias būtina žinoti. Šį savaitgalį rubrikoje - populiariojo serialo „The Carrie Diaries“ žvaigždė aktorė AnnaSophia Robb.

Annasophia Robb, dvidešimtmetė itin mielo veido aktorė vieniems gali būti žinoma kaip amžinai gumą kramtanti mergiotė iš filmo „Charlie and the Chocolate Factory“ („Čarlis šokolado fabrike“), kitiems – kaip itin gabi, lakios fantazijos mažoji menininkė filme „Bridge to Terabithia“ („Tiltas į Terabitiją“). Tačiau veikiausiai dažnai šiuolaikinei merginai Annasophia Robb yra geriausiai žinoma kaip Carrie. Carrie Bradshaw iš legendinio serialo „Sex and the city“ („Seksas ir miestas“) priešistorės „The Carrie Diaries“ („Kerės dienoraštis“).

Vida Press

Gimusi ir augusi Denveryje, Kolorado valstijoje, Annasophia augo interjero dizainerės ir architekto šeimoje. Religingai auginta mergaitė į mokyklą nėjo – buvo mokinama namuose. Nors 2009-aisiais pradėjo lankyti mokyklą, vis dėlto spėjo suderinti ir itin gerą mokymąsi, ir šokius bei gimnastiką. Pastarosiomis veiklomis ji užsiėmė bene keturis su puse metų, tačiau meilė vaidybai nugalėjo ir Annasophia nutarė koncentruotis būtent į tai.

Vida Press

Ironiška tai, jog šios smulkutės merginos pirmasis vaidmuo buvo greitojo maisto McDonald‘s reklamoje. Tačiau nei didelės sėkmės, nei puikių vaidmenų tai iš karto neatnešė – Annasophia gavo kelis nereikšmingus vaidmenis serialuose ir tik tada „prasimušė“, suvaidindama seriale „Samantha: An American Girl Holiday“ („Samanta: Amerikietės merginos atostogos“).

Vida Press

Vis dėlto į didžiuosius ekranus Annasophia pateko režisieriaus Tim Burton dėka. Suvaidinusi Violet Beauregarde vaidmenį jo neįtikėtinai sėkmingame filme „Charlie and the Chocolate Factory“ („Čarlis šokolado fabrike“) kartu su Johnny Depp, Annasophia Robb tapo atpažįstama ir daugelio mylima aktore.

Vida Press

Šokolado fabrike Annasophios karjera, žinoma, nesibaigė. Drabužių linija merginoms, vaidmenys sėkminguose filmuose, specialiai vienam filmų įrašyta daina (beje – neįtikėtinai populiari!), pasiūlytas žaviosios fėjos Tinkerbell vaidmuo kiek tamsesnėje nei įprastai Piterio Peno versijoje „Pan“ bei, žinoma, vaidmuo seriale „The Carrie Diaries“ („Kerės dienoraštis“). 

Vida Press

Vis dėlto Annasophios talentai neapsiriboja vien įrašų studija ar filmavimo aikštele – 2012-ųjų gegužės mėnesį paaiškėjo, kad žavioji aktorė yra nepaprastai protinga. Paskelbusi, kad buvo priimta į prestižinį Stenfordo universitetą, mergina tuo džiaugėsi ne itin ilgai, nes beveik tuo pat metu nusprendė, kad jame mokytis neketina ir mieliau renkasi pasiūlytus vaidmenis. Ne kartą žurnalistų klausta kaip taip nutiko, jog nusprendė atsisakyti mokslo ir pasirinko karjerą, Robb pareiškė, kad tokiomis situacijomis vadovaujasi nuojauta. O pastaroji rėkte rėkė, kad reikia daryti tai, ko širdis norėjo nuo pat mažens – vaidinti!

Vida Press

Vis dėlto, nors Annasophia Robb dažniausiai įkvepiančiomis frazėmis nesižarsto, už ją kalba jos darbai. Bene kiekviena iš šios merginos galėtų pasimokyti atkaklumo – norėdama gauti tam tikrus vaidmenis ji rašė laiškus režisieriams, nepasiduodama net tada, kai jos norimas vaidmuo jau buvo užimtas!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis