Tragedija: netikėta mirtis palaužė Miley Cyrus(FOTO)

Scenoje ji - šokiruojanti skandalistė, kuriai, iš pažiūros, negalioja jokios ribos ir tabu. Tačiau praėjusią savaitę įvykusi netikėta Miley Cyrus šuns Floydo mirtis atlikėją sukrėtė: ji jau beveik savaitę negali nustoti verkti. Šuo nugaišo tragiškai: jį sudraskė kojotas.

Šiuo metu kas vakarą koncertiniame ture pasirodanti atlikėja nesugebėjo sutramdyti savo emocijų ir susigraudino atlikdama mylimiausią savo šuns dainą. „Ši daina buvo jo mėgstamiausia, todėl ją ir padainuosiu Floydui“, - negalėdama sutramdyti ašarų į koncertą susirinkusiems fanams atviravo Miley.


Miley Cyrus. AOP nuotrauka

Sukrėsta numylėtinio mirties ir keturis šunis, Ziggy, Mary Jane, Happy ir Penny Lane, turinti Miley sulaukė ypatingos dovanos iš savo mamos.


Miley Cyrus. AOP nuotrauka

Dukrai ponia Cyrus padovanojo pūkuotą šuniuką, kurį atlikėja pavadino Moonie. „Niekas negali pakeisti mano draugo Floydo, tačiau mažylis Moonie leidžia man verkti ir šluostytis ašaras į jo kailiuką“, - „Twitter“ paskyroje rašė atlikėja.


Miley Cyrus. AOP nuotrauka

Nors ir su ašaromis akyse, tačiau Miley sugebėjo naujuoju augintiniu pasirūpinti: susukusi mažą šunelį į apklotą ji susiruošė į naminių gyvūnėlių parduotuves, kur pirko naujajam augintiniui maistą ir kitus reikmenis. Gal visgi jis padės Miley greičiau užmiršti netekties skausmą?..


Miley Cyrus. AOP nuotrauka

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis