Nuogybių skandalo persekiojama Demi Lovato nustebino(FOTO)

Milijonams merginų pavyzdžiu esančios atlikėjos Demi Lovato reputacija šią savaitę ne juokais sušlubavo. Internete netikėtai pasirodė asmeninio jos archyvo nuotraukos, kuriose ji įamžinta apsinuoginusi ir lovoje su 13 metų vyresniu buvusiu vaikinu Wilmeris Valderrama.

Nuotraukas atradęs portalas „The Daily Beast“ savo „Twitter“ paskyroje pareiškė, jog praeityje garsus aktorius bando susigrąžinti populiarumą viešindamas intymias savo ir buvusios mylimosios nuotraukas. Nors neaišku, kas nuotraukas paviešino, naujienų portalas „The Daily Beast“ įtaria Wilmerį.

Tačiau Demi viešai apgynė savo buvusį mylimąjį ir į portalo kaltinimus atrėžė: „Jūs rašote siaubingus dalykus apie žmones, kurių nepažįstate. Susiraskit įdomesnės veiklos!“, - pyktį viešoje erdvėje liejo atlikėja.

Nepaisant kilusio skandalo Demi niekur nepasislėpė ir savo gerbėjus nudžiugino naujais išvaizdos pokyčiais. Ilgą laiką ryškios spalvos plaukais stebinusi Demi nusprendė leisti savo plaukams pailsėti ir nusidažė juos natūralia, tamsiai ruda spalva. Gal Demi nebenori būti dėmesio centre, o plaukų pokyčiai tai tik atspindi?..

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis