Skandalų persekiojamas aktorius dėmesio siekia nuogumu(FOTO)

Kas dar atsimena didžiulio populiarumo sulaukusius „Disney“ kanalo filmus „High School Musical“? Būtent ten ir išgarsėjo šiandien visiems žinomi aktoriai Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale bei jaunų merginų širdis virpinęs Zacas Efronas.

Filmo filmavimo metu susipažinę Vanessa ir Zacas ilgą laiką buvo vadinami „Auksine „Disney“ porele“, tačiau, filmams pasibaigus, šios poros santykiai nutrūko. Vanessa šiandien džiaugiasi jau kito, bet ne mažiau populiaraus gražuoliuko Austino Burlerio draugija, o Zacą kurį laiką persekiojo su kvaišalais ir vakarėliais susiję skandalai.


AFP/Scanpix nuotrauka

Nors aktorius ir nusifilmavo keliuose filmuose, pirmo ryškumo žvaigžde ir taip ir nebetapo. O kai nepadeda talentas, padės skandalai. Vakar vykusiuose MTV apdovanojimuose Zacas buvo nominuotas „Geriausio pasirodymo be marškinėlių“ kategorijoje. Sužinojęs apie šią nominaciją, aktorius nusprendė pakurstyti aistras ir savo „Twitter“ paskyroje pareiškė, kad jei laimės, apdovanojimą atsiims be marškinėlių.


REUTERS/Scanpix nuotrauka

Idealia figūra ir raumenimis garsėjantis aktorius savo fanių nenuvylė: laimėjęs šį apdovanojimą jis leido jam apdovanojimą įteikusiai dainininkei Ritai Orai nuplėšti nuo jo marškinius ant scenos. Ir štai, tereikėjo parodyti raumenis ir pasaulis vėl prisiminė kažkada populiarų aktorių! Tik ar ilgam?..


REUTERS/Scanpix nuotrauka

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis