Miley Cyrus gyvybė - pavojuje

Pastaruoju metu pablogėjusia savijauta dažnai besiskundžianti ir dėl to keletą koncertų atšaukusi Miley Cyrus prieš keletą valandų buvo skubiai išgabenta į ligoninę. Priežastis - atlikėją ištiko stipri alerginė reakcija antibiotikams. Dėl šio įvykio buvo atšauktas Miley koncertas Kanzase, JAV.

Nors oficialiai nepaskelbta, kokia šiuo metu atlikėjos būklė, nerimaujantiems fanams Miley iš ligoninės lovos išsiuntė „Twitter“ žinutę, kurioje apgailestavo dėl atšaukto koncerto.

Savaitės skaitomiausi:

Lietuvos milijonierių Marozų dukra iš indų plovėjos tapo direktore(INTERVIU)
Paskelbta, dėl ko jaunimas kraustosi iš proto 2014-aisiais(FOTO)
„Skudurynų“ reidas: kaip stilingai apsirengti už kelis litus?(FOTO)

„Kanzase, man plyšta širdis, kad negalėjau šį vakarą būti kartu su tavimi. Tai verčia mane jaustis dar blogiau“, - rašė atlikėja. Tačiau vėliau ji patikino, kad gydytojai atidžiai ja rūpinasi, todėl nėra ko nerimauti.

Koncerto bilietus įsigijusiems gerbėjams dėl netikėto įvykio buvo grąžinti pinigai, o Miley, norėdama parodyti, kad jaučiasi geriau, pasidalino nuotrauka tiesiai iš ligoninės palatos.

Šis mėnesis atlikėjai - ne itin sėkmingas: ne tik jos sveikata sušlubavo, bet Miley teko patirti ir širdį draskantį įvykį, netikėtai nugaišo jos mylimas šuo Floydas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis