Negirdėta liga: vaikinas vemia vos pamatęs Kim Kardashian(FOTO)

Kardashian šeimynėlei dažnai tenka sulaukti ne pačių geriausių komentarų apie jų gyvenimo būdą, perdėtą rūpinimąsi savo išvaizda ar tiesiog eteryje išsakomas mintis. Tačiau, pasirodo, egzistuoja ir tokių žmonių, kurie pamatę Kim Kardashian atvaizdą tikrąja to žodžio... apsivemia!

24 metų britas Mike'as Arnessas jau nuo 17 metų amžiaus, kai netikėtai pamatė skandalingai pagarsėjusią Kim Kardashian pornografinę juostą, itin jautriai reaguoja į jos atvaizdą ekrane ar žurnalų puslapiuose.

Savaitės populiariausi:

Grožio triukas: naminis produktas, naikinantis po spuogų likusias dėmeles
Sparčiai populiarėja neįprasta Caros Delevingne išvaizdą žadanti operacija
Paprastas veiksmas, kuris padeda greičiau sulieknėti


Mike'as Arnessas. AOP nuotrauka

Jeigu jis pamato skandalingai pagarsėjusios žvaigždės nuotrauką, vaikinas pradeda panikuoti: jam ima prakaituoti delnai, pradeda pykinti ir trūkti oro. Kai jis pirmą kartą pamatė Kanye West klipą dainai „Bound 2“, kuriame Kim nusifilmavo apsinuoginusi, vaikinas iškart apsivėmė.

Kim Kardashian
Kim Kardashian
Vida Press

Mike'as, kuris yra gėjus, mano, kad neįprasta jo problema atsirado todėl, kad augęs itin religingoje šeimoje ir slėpęs savo homoseksualumą, jis pažiūrėjo skandalingą juostą, kuri jį sutraumavo visam gyvenimui. „Nenoriu niekada matyti Kim Kardashian veido“, - pasakojo neįprasto sutrikimo kamuojamas vaikinas.

Mike'o liga nėra oficialiai diagnozuota, gali būti, kad vaikinas tiesiog „sutirština spalvas“, o jo labai neįprasta „liga“ pelnė jam nemažai žiniasklaidos dėmesio ir žinomumo. Tuo labiau, kad jis pozavo specialioje fotosesijoje, kurioje demonstravo akivaizdų pasišlykštėjimą Kim Kardashian atvaizdu, o tai, kad ir kaip ten bebūtų, paprasčiausiai yra nemandagu.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis