10 faktų, kurių nežinojai apie mylimiausią „Riverdeilo“ aktorę Camillą Mendes

Tavo mėgstamo serialo „Riverdeilas“ pagrindinė aktorė Camilla Mendes (23 m.) - šilčiausias kada nors sutiktas žmogus Holivude. Mergina nepripažįsta išsiaukštinimo ir nors uoliai kopia aktorinės karjeros laiptais, išlieka tokia pati paprasta ir nuoširdi. Ko dar apie ją nežinojai?

1. Ji gimė po vienu teigiamiausių žvaigždynų, yra Vėžys. Vėžiai pasižymi gerumu, nuoširdumu, sėslumu bei šeimyniškumu. Camilla taip pat be galo atvira ir draugiška kiekvienam sutiktajam, todėl kuo puikiausiai atitinka Vėžio tipą.

2. Camilla dievina maistą. Ji tikra maisto mylėtoja ir pripažįsta, jog pašėlsta, kai yra alkana (tai nieko nestebina, nes panašiai elgiasi 99 proc. merginų). Camilla negali atsispirti greitam maistui ir tikina, net ir būdama soti neatsisakytų gabalėlio picos. Tiesa, filmuojantis jai tenka rūpintis savo kūnu ir rinktis sveikesnes maisto alternatyvas, mat Camilla iš prigimties yra moteriškų kūno formų.

3. Iš Virginijos kilusi Camilla savo šeimą laiko prioritetu. Net ir būdama toli nuo artimųjų ji nuolatos su jais kalbasi telefonu bei kai tik gali, skrenda lankyti šeimos. Camilla teigia, jog tapus žvaigžde ji neatitolo nuo savo tėvų bei giminaičių, priešingai, ryšys dar labiau sustiprėjo, mat ji ėmė jų ilgėtis.

4. Ji grynakraujė brazilė. Nors gyvena JAV, jos šaknys braziliškos ir tai nesunku pastebėti - šokoladinė oda, juodos it smala akutės bei tamsūs plaukai. Camilla didžiuojasi savo kilme, nors teigia, jog visuomet baltaodėms pavydėjo jų skaisčios, pieno baltumo odos.

🙇🏻‍♀️ dreaming and scheming

A post shared by Camila Mendes (@camimendes) on Jun 1, 2017 at 11:26am PDT

5. Pirmasis aktorinis Camillos darbas buvo reklama prekybos centrui IKEA. Iki Riverdeilo ji tebuvo menkai žinoma jauna aktorė, kuri filmuodavosi vietiniuose televizijos šou ar reklamose. Camilla iki šiol negali pamiršti pirmosios reklamos, kurioje keliaudama po prekybos centrą IKEA ji reklamavo prekes.

6. Ji dievina keliones. Daugelį metų, dar būdama maža mergaitė, Camilla keliavo iš vienos šalies į kitą, net gyveno Brazilijoje keletą metų. Keliavimas nuo mažų dienų jai įskiepijo meilę nematytoms šalims. Nors šiuo metu dėl filmavimosi seriale ji priversta gyventi kiek sėslesnį gyvenimą,

7. Camila ir kita serialo žvaigdždė Lili Reinhart - geriausios draugės. Vos susipažinusios jos suprato, kad bus laaabai geros draugės. Ir neklydo, merginos kartu ne tik filmuojasi, bet ir leidžia laisvalaikį, šnekasi apie vaikinus ir iki ašarų juokiasi. Naujas superinis geriausių draugių duetas Holivude!

8. Camilla baigė prestižinę mokyklą. Ji visuomet sukosi (ir tebesisuka) tarp talentingiausių - mergina baigė savo šalyje vertinamą meno mokyklą, todėl jei nepavyktų žengiant aktorystės keliu, ji kuo puikiausiai galėtų įsitvirtinti kaip talentinga meno renginių organizatorė ar net tapytoja.

9. Ji tiesiog dievina Riverdeilą. Komanda, filmavimo lokacija, susitikimai su gerbėjais - Camilla net nenumanė, jog taip stipriai įsimylės šio serialo kūrybinį procesą. Daugelis jos kolegų tvirtina, jog tokios entuaziastingos aktorės dar reikėtų paieškoti!

10. Jos asmeniniai ryšiai apraizgyti mitais. Daugelis teigia, jog Camilla simpatizuoja serialo žvaigždūnui K. J. Apa, tačiau viešai jaunoji aktorė apie savo jausmus nešneka. Galbūt tai ir teisinga - kam visam pasauliui viešinti savo asmeninio gyvenimo detales, tiesa?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis