Supermodelio Caros Delevingne elgesys rizikuoja peržengti padorumo ribas(FOTO)

Vos sulaukusi didžiulės sėkmės mados pasaulyje, Cara Delevingne pateko ir po didinamuoju paparacų objektyvų stiklu. Ši manekenė jiems - tikras laimikis: mergina nevengia švaistytis nepadoriais gestais, viešumoje elgtis itin drąsiai, viešai reikšti savo meilės mylimajai Michelle Rodriguez ir tiesiog nepaklusti geros mergaitės taisyklėms.

Panašu, kad Cara nuo aplinkinių nieko neslepia, o jei koks dėmesio vertas įvykis nutinka ten, kur paparacų nėra, ji juo su gerbėjais pasidalina savo „Instagram“ paskyroje.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Vilniaus turtuolių atžala: nėštumas 15-os nesustabdė nuo „tūsų“(INTERVIU)
Tėvai piktinasi 13-mete mados ikona(FOTO)
Gatvės mada: karštas pavasarinis stiliukas!(FOTO)

Naujausias Caros akibrokštas - daug klausimų sukėlusios jos ir kolegės manekenės Suki Waterhouse nuotraukos ir kartu praleisto vakaro. Vienoje jų Suki pozuoja vilkėdama itin atvirą maudymosi kostiumėlį, kol draugė Cara vaizduoja jog... lyžteli Suki pažastį. „Pažastų plovykla“, - taip skambiai savo „Instragram“ paskyroje nuotrauką pavadino Suki.

Kitame kadre manekenės pozuoja lovoje, kur Cara vėl nepraleidžia progos pamėgdžioti Miley Cyrus ir garsiojo jos liežuvio.

Šie kadrai sukėlė visą apkalbų laviną. Kas sieja Suki ir Carą? Ar jos - tik itin artimos draugės, o gal Cara ir aktoriaus Bradley Cooperio mylimoji Suki viena kitai puoselėja ir romantiškus jausmus?

Kad ir kaip bebūtų, maištingas Caros elgesys, atrodo, kol kas nekenkia jos karjerai. Modelis yra viena geriausiai apmokamų manekenių, dėl jos kontraktų kaunasi garsiausi mados namai, o ryškiausi mados pasaulio talentai ją laiko savo mūza. Ir tikrai ne vien dėl gražaus veidelio!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis