Vaikinų verdiktas: kokios merginos labiausiai traukia jų akį?(FOTO)

Kol mes bandome spėlioti, ką apsirengti einant į pasimatymą, vaikinai aiškiai žino, kokios ir kaip apsirengusios merginos garantuotai patrauks jų akį. O kaip šią paslaptį įminti? O gi paklausti gatvėje sutiktų vaikinų!

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

20-metė kaunietė - grožio ir figūros pavyzdys tūkstančiams lietuvaičių (INTERVIU)\
10 drabužių, dėl kurių vaikinas į antrą pasimatymą nebekvies(FOTO)
30 dienų išbandymas: pratimai riestam užpakaliukui(VIDEO)

Gabrielės Janonytės nuotr.

Ignas, 18 metų.
Dėmesį patrauktų skrybėlės ir sijonai.

Gabrielės Janonytės nuotr.

Augustas, 17 metų.
Dėmesį patrauktų plonos kojos, aptemptos kelnės. Gali būti džinsai ir laisvesnis, krentantis viršus. O spalvos - ne per daug šaukiančios, kelnės geriausiai tamsios, viršus – šiek tiek margas.

Gabrielės Janonytės nuotr.

Rokas – Rokutis, 20 metų.
Svarbiausia, kad mergina skaitytų knygą. Labiausiai patinka, kai mergina plaukus susipina į kasą. Plaukai, pageidautina, ilgesni, tačiau jei ji bet kokio ilgio plaukus supina į kasą, iš karto nuo manęs gauna tris pliusus. Taip pat svarbu ir gražus pilvukas, ir graži oda, ir gražūs plaukai. Svarbu, kad labiau už viską mėgtų muziką. Plaukų spalva ir stilius visiškai nesvarbu, svarbiausia - kasa.

Gabrielės Janonytės nuotr.

Florian iš Prancūzijos, 23 metai.
Patraukų dėmesį tokios merginos kaip mano žmona. Apranga - pop stiliaus. Gali būti tamprės, sportiniai bateliai.

Gabrielės Janonytės nuotr.

Vladas, 19 metų.
Patiktų ilgi ir šviesūs plaukai, mėlynos akys. Ar šortai, ar džinsai - visai nesvarbu, svarbu, kad būtų graži šypsena. O nepatiktų, jei būtų apsirengusi juodai ir liūdna.

Gabrielės Janonytės nuotr.

Mantas, 19 metų.
Išvaizda - svarbu, tačiau man svarbiau bendravimas, todėl šiuo metu neturiu konkretaus idealo. Ir tamsios, ir šviesios būna simpatiškos, tiesiog būna, kad atkreipia dėmesį, o kartais - ne.

Gabrielės Janonytės nuotr.

Mykolas, 21 metai.
Atkreipčiau dėmesį į natūralaus grožio, o ne dirbtinę merginą. Nei blondinė, nei brunetė, nėra jokio skirtumo, ūgis taip pat nesvarbu, o štai figūra - iš dalies. Svarbiausia, kad būtų natūralus grožis, o ne „špakliaus“ kilogramas. 

Gabrielės Janonytės nuotr.

Viktoras, 19 metų.
Atkreipčiau dėmesį į merginą, dėvinčią ryškiai elektrinės spalvos kepuraitę. Dar turėtų būti mėlynas švarkelis ir margos kelnės, svarbu, kad būtų kelnės. Ir dar turėtų būti batai. Nesvarbu, ar pasidažiusi, kokia plaukų spalva, svarbu, kad patrauktų dėmesį.

Gabrielės Janonytės nuotr.

Valerijus, 19 metų.
Dėmesį atkreiptų juodaplaukė arba raudonplaukė, gilios akys. Labai gražu tympos, nes išryškina kūno formas. O iškirptė nelabai traukia. Nepatiktų ta, kuri neprisižiūri savęs, nesušukuota, neišvalytais dantimis, purvinais drabužiais, batais.

Gabrielės Janonytės nuotr.

Gabrielės Janonytės nuotr.

Denisas, 21 metai.
Pradžioje visada traukia ne aprangos stilius, o plaukai, bet, žinoma, kaip sakoma, visada sutinka pagal išorę, o palydi pagal protą.

Gabrielės Janonytės nuotr.

Karolis, 20 metų.
Dėmesį patrauktų graži mergina. Mano mergina yra tokia. Ji neaukšta, tamsiais plaukais, su darbu.

Gabrielės Janonytės nuotr.

Tomas, 20 metų,
Traukia skoningas apsirengimas, kai dera spalvos, įdomesnės šukuosenos, gali būti labiau pankiškos. Tačiau mano nuomone dredai merginoms netinka.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis