Ilgaplaukių taisyklės, trokštančioms ilgų plaukų

Ne kiekvienai plaukai auga tarsi ant mielių. Daugeliui merginų reikia gerokai pasistengti, jog plaukai bent kiek paaugtų ir atrodytų ilgesni bei sveikesni. Ar žinai kelias pagrindines ilgaplaukių plaukų priežiūros taisyklės?

Palaikykite organizmo hidrataciją

Paprastas patarimas: gerkite vandenį – daug vandens! Jei negersite pakankamai vandens, jus ištiks dehidratacija. Tai reiškia, kad jus ne tik kamuos galvos skausmai ir nuovargis: išsausės jūsų kūno ir galvos oda. Plaukai taip pat.

Darykite kažką su kietu vandeniu

Kietas vanduo yra problema. Kas yra kietas vanduo? Tai vanduo, kuriame yra daug mineralų. Kai kuriose šalies dalyse vanduo būna kietas, o kitur – „minkštas“ (tai reiškia tik tiek, kad vanduo nėra toks kietas). Šie mineralai yra kalti dėl muilo apnašų, kurios kaupiasi duše ir praustuve. Kietas vanduo taip pat yra kaltas dėl bjaurios, balkšvos ir lipnios masės jūsų plaukuose. Veikiausiai matėte ją po plaukų šukavimo įstrigusią tarp šukų virbų. Jei padėtis tikrai bloga, šią masę galite aptikti netgi savo plaukuose!

Plaukai
Plaukai
Shutterstock

Vartokite biotiną

Biotinas laikomas vienu geriausių maisto papildų, kuriuos galite vartoti, kad paskatintumėt plaukų augimą. Jis padeda suaktyvinti medžiagų apykaitą ir gerai stiprina plaukus. Jis skatina baltyminių audinių gamybą ir taip pat saugo, kad šie baltymai taip greitai nesuskiltų.

Valgykite baltymus

Pagrindinė plaukų statybinė medžiaga yra keratinas, kuris savo ruožtu yra sudarytas iš baltymo. Jei norite, kad jūsų plaukai augtų greičiau, jums būtų pravartu pamaitinti plaukų folikulus statybinėmis medžiagomis, kurių reikia naujo keratino gamybai. Atminkite, kad plaukai auga nuo šaknų, o ne nuo galiukų! Jums norisi rūpintis plaukų galiukais, kad jie nelūžinėtų, tačiau iš tikrųjų jums reikėtų skatinti plaukų augimą nuo šaknų.

Išbandykite galvos odos masažą su šiltu aliejumi

Šią rekomendaciją galima išgirsti vėl ir vėl. Pašildykite šiek tiek aliejaus (tam geriausiai tinka kokosų aliejus, bet kaip alternatyvą galima naudoti alyvuogių ar argano aliejų) ir tuomet tiesiog įmasažuokite jį į galvos odą ar paprašykite, kad šį darbą padarytų kas nors kitas. Masažuokite galvos odą 10 – 20 minučių, o tada likusiu aliejumi ištepkite plaukus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis