Nauja Justino Bieberio mergina stebina panašumu į buvusią mylimąją(FOTO)

Vos prieš savaitę nutraukęs santykius su Selena Gomez Justinas Bieberis nesnaudžia: paparacai įamžino jį su seksualia apatinio trikotažo manekene Iovanna Ventura(18). Nors porelė oficialiai santykių nepatvirtino, iš jų kartu praleisto laisvalaikio galima spręsti, jog vienas kitam jaunuoliai puoselėja ne tik draugiškus jausmus.

Internautai iškart prilygino naująją Justino draugę Selenai Gomez: abi merginos - įspūdingo grožio brunetės, galinčios pasigirti tobulomis kūno formomis.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Kaip sužavėti vaikiną SMS žinutėmis?
Grožio triukas: neįprastas būdas užriesti blakstienas
30 dienų išbandymas: pratimai riestam užpakaliukui(VIDEO)

Tačiau komentatoriai taip pat įžvelgė, kad Iovanna elgiasi daug vulgariau nei „geros mergaitės“ pravardę turinti Selena. Apatinio trikotažo modelis nevengia savo „Instagram“ paskyroje pasidalinti pikantiškais kadrais, kuriuose vilki tik vos kūną dengiančiais apatiniais.

Paparacai įamžino naują karštą porelę Kalifornijoje, JAV, kur jiedu leido laiką vaikščiodami paplūdimiu, Justinas važinėjosi riedlente, o važinėjant dviratininko traukiamu vežimaičiu, Justinas laikė Iovanną už šlaunies.

Nors tiek Justinas, tiek Iovanna pasidalino pasimatymo nuotraukomis savo „Instagram“, abu po jomis rašė, kad leidžia laiką tik kaip draugai.

Tačiau nuotraukose įamžintas flirto kupinas porelės elgesys tikrai neatrodo vien draugiškas. Galbūt Justinas pagaliau atrado tą, kuri padės pamiršti Seleną? O gal jis padarė didžiausią klaidą, iškeisdamas Seleną į Iovanną? Kaip manot?

Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis