Skandalas: 13-metė aktoriaus Willo Smitho dukra įamžinta lovoje su 20-mečiu(FOTO)

Aktorių Willo ir Jados Smithų šeima garsėja išskirtiniu vaikų auklėjimu: 15-metis Jadenas ir 13-metė Willow yra skatinami nevaržyti savo kūrybinio potencialo, net jei tai reikš, kad paaugliai praleis pamokas ar visą savo laiką skirs pasirinktam hobiui.

Praėjusiais metais ji turėjo atlikti vaidmenį miuzikle pavadinimu „Annie“, tačiau, prasidėjus repeticijoms, nusprendė, kad jai ši veikla - per sunki, todėl darbą metė. „Norėjau tiesiog pailsėti, atsipalaiduoti, pabūti namuose, pamąstyti, ką noriu veikti savo gyvenime,“ - kalbėjo 13-metė. „Į mokyklą neturiu kada nueiti, nes dažniausiai važinėju su tėčiu po jo turus“.


Willow Smith. AOP nuotrauka

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Kaip sužavėti vaikiną? Tereikia žinoti jo gimimo datą
Grožio triukas: neįprastas būdas užriesti blakstienas
30 dienų išbandymas: pratimai riestam užpakaliukui(VIDEO)

Skamba kaip kiekvieno paauglio svajonė, taip? Tačiau po to, kas įvyko šią savaitę, Willow tėveliai tikriausiai griežčiau prižiūrės savo jaunėlę. 13-metė savo „Instagram“ paskyroje pasidalino nuotrauka, kurioje ji įamžinta lovoje su 20-mečiu aktoriumi Moises Arias. Tiesa, iš pirmo žvilgsnio nuotrauka tikrai atrodo nekalta: Willow guli tolėliau nuo sėdinčio Moises, apsivilkusi kelnėmis ir marškinėliais.

Skandalingąją nuotrauką rasi čia

Tačiau kad ir kokia draugiška ši nuotrauka bebūtų, intertautai spėjo sumaišyti Willow tėvus su žemėmis už tai, kad jie leidžia savo nepilnametei dukrą leisti laiką su vyresniais vaikinais ir dar įsiamžina su jais lovoje. Jau ne kartą Smithų šeima yra sukritikuota už leidimą Willow rengtis iššaukiančiais drabužiais ir įrašinėti dviprasmiškas dainas. Tačiau, tikėtina, kad po šio Willow poelgio tėveliai susirūpins ir nebeleis jai elgtis taip, kaip nori.


Moises Arias.
AOP nuotrauka


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis