Aukščiausia pasaulio nuotaka tekės už 41 cm žemesnio mylimojo(FOTO)

Norinčios tapti manekenėmis puikiai žino, kad paprastai agentūros ieško ne žemesnių nei 172 cm ūgio merginų. Brazilei Elisany da Cruz Silva(18) dėl per mažo ūgio niekada neteko rūpintis: mergina siekia 203 cm!

Neįprastai aukštą ūgį brazilė pasiekė todėl, kad jos smegenų dalyje, reguliuojančioje augimą, buvo rastas auglys. Tačiau didelis ūgis nesutrukdė merginai gyventi normalaus gyvenimo, siekti modelio karjeros ir surasti meilę.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Kaip sužavėti vaikiną? Tereikia žinoti jo gimimo datą
Grožio triukas: neįprastas būdas užriesti blakstienas
30 dienų išbandymas: pratimai riestam užpakaliukui(VIDEO)

Elisany draugauja su statybininku Francinaldo Carvalho, kurio ūgis tesiekia 162 cm, porelę skiria net 41 cm! Tačiau, kaip ten sakoma, svarbu ne ūgis, o smūgis: po vienerius metus trukusios draugystės Francinaldas nepabūgo priklaupti ant vieno kelio ir paprašyti aukštosios savo mylimosios rankos. Elisany sutiko ir dabar pasaulis laukia aukščiausios manekenės vestuvių!

Tačiau nors porelė nori kuo greičiau susilaukti vaikų, tuoktis jie neskuba: įsimylėjėliai tikina, jog nori svarbiajai dienai tinkamai pasiruošti, nors, tiesa, nuotaka jau įsigijo baltą suknelę.

Meilė nepaiso ūgio, svorio, išsilavinimo ir turtų. Pažiūrėkit į šiuos įsimylėjėlius, kuriems jokie standartai negalioja. Gal įkvėps ši istorija mažiau kreipti dėmesį į tai, ką galvoja aplinkiniai, ir džiaugtis savo laime?...


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis