Netradicinės išvaizdos manekenė laužo mados pasaulio standartus(FOTO)

19-metė kanadietė Chantelle Brown-Young - ne šiaip sau egzotiškos išvaizdos manekenė. Ši jauna mergina įeis į istoriją kaip pirmoji sėkminga manekenė, turinti baltmę, sutrikimą, dėl kurio oda praranda pigmetus.

Chantellei buvo vos 3 metų, kai jos tėvai pastebėjo pirmuosius baltmės požymius: ant tamsiaodės mergaitės kelių, akių vokų ir peties pradėjo rastis baltos dėmės. Metams bėgant jų vis daugėjo, o dėl to neįprastos išvaizdos mergaitei teko išgyventi tikrą pragarą: bendraamžiai vadino ja zebru ir nevengė „kitokios“ mergaitės ir fiziškai užgauti.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Kaip sužavėti vaikiną? Tereikia žinoti jo gimimo datą
Grožio triukas: neįprastas būdas užriesti blakstienas
30 dienų išbandymas: pratimai riestam užpakaliukui(VIDEO)

Tačiau šiandien, kai kažkada didžiausiu trūkumu laikytą sutrikimą ji sugebėjo paversti išskirtiniu bruožu, Chantelle dažnai sako, jog norėtų grįžti į praeitį ir mokyklinukei sau pasakyti, kad vieną dieną visi užgauliojimai baigsis.

Šiandien Chanetelle - perspektyvi manekenė bei būsima vieno garsiausio modelių šou „America's Next Top Model“ dalyvė. Daugiau nei 100000 sekėjų savo „Instagram“ paskyroje turinti manekenė tituluoja save baltmės ambasadore ir savo pavyzdžiu stengiasi įrodyti, kad tokį odos pigmentacijos sutrikimą turintiems visiškai nebūtina slėptis, geriau jau savo trūkumą paversti privalumu, kuris daro juos unikaliais.

„Aš galėčiau atsikratyti tamsesnių odos lopinėlių, tačiau baltos odos - nepašalinsiu“, - savo tikrosios odos spalvos nežada atsisakyti Chanetelle. Baltmė taip pat kamavo Anapilin išėjusį pop karalių Michaelą Jacksoną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis