Tragedija: 16-metis nužudė savo tėvus dėl nesuvokiamos priežasties

16-metis amerikietis Vincentas Parkeris teisme prisipažino, kad nužudė savo tėvus. Paauglys paaiškino, kad taip pasielgė dėl to, jog tėvai skirdami bausmes draudė jam naudotis „iPod“ grotuvu. Policija negyvus jo tėvus rado namuose likus savaitei iki praėjusių metų Kalėdų.

Iš pradžių jaunuolis teismui aiškino, jog jo tėvas jį užsipuolė naudodamas jėgą, tačiau vėliau pripažino, kad pats nužudė abu savo tėvus. Tuo labiau, kad prieš mirdamas tėvas dar spėjo paaiškinti policijai, kas iš tikrųjų nutiko. Pats Vincentas tikino, kad pyktis tėvams, o labiausiai tėčiui, paėmė viršų ir jis įvykdė žiaurų nusikaltimą. „Taip atsitiko dėl mano tėčio, jis atimdavo mano „iPodą“, - savo nusikaltimo motyvus aiškino paauglys.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Grožio blogerės patarimai, kaip susiruošti per 20 minučių
Madingos rankinės vasarai iki 50 ir iki 85 Lt(FOTO)
Tikra istorija: tapau meiluže ir jo merginos drauge...

Vincento senelis, priblokštas anūko nusikaltimo, tikino policijai, jog jis anksčiau į policijos akiratį nėra pakliuvęs, neturėjo rimtų problemų mokykloje ir yra itin gerus pažymius gaunantis mokinys. Senelis negalėjo patikėti, kad anūkas galėtų nužudyti savo tėvus dėl tokios menkos priežasties.

„Jis protingas vaikinas. Jam puikiai sekasi mokykloje. Nesuprantu, kas įvyko“, - kalbėjo Vincento senelis.

Atlikti psichologiniai tyrimai įrodė, kad Vincentas yra visiškai sveiko proto ir didelių intelektinių gebėjimų. Jo advokatas prašys teismo, kad Vincentas galėtų dalį bausmės praleisti nepilnamečių įkalinimo įstaigoje, nes, panašu, kad už dvi žmogžudystes jis bus nuteistas iki gyvos galvos.

Sunku patikėti, tiesa? Vaikinas sugriovė sau gyvenimą ir prarado tėvus dėl grotuvo...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis