Išvydusios savo vinjetes, moksleivės liko šokiruotos(FOTO)

Baigus mokyklą visuomet smagu vartyti senus sąsiuvinius ir prisiminti besimokant patirtus nuotykius. O kas geriau primins apie bendraklasius, jei ne mokyklinė vinjetė? Tačiau vidurinės „Wasatch“ mokyklos, esančios Jutos valstijoje, JAV, mokinės savosios vinjetės niekuomet neužmirš. Išvydusios savo nuotraukas merginos pastebėjo, kad jų atvaizdai buvo retušuoti.

Mokyklos prašymu kai kurių moksleivių aprangos buvo paversto kuklesnėmis: nuotraukose iškirptės pridengtos, o berankovėms palaidinėms „prisiūtos“ rankovės. Mokyklos atstovai tikino, kad prieš fotosesiją moksleiviams buvo pranešta, kad fotografuojantis reikia apsirengti kukliau, o mokykla pasilieka teisę nuotraukas retušuoti.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Grožio blogerės patarimai, kaip susiruošti per 20 minučių
Madingos rankinės vasarai iki 50 ir iki 85 Lt(FOTO)
Tikra istorija: tapau meiluže ir jo merginos drauge...

Mokinės, kurių nuotraukos buvo retušuotos, pasipiktino dėl to, kad joms fotosesijos metu nebuvo pranešta, jog jos apsivilkusios netinkamai ir kad dėl šios priežasties nuotraukos bus retušuojamos. Įdomiausia, kad dvi bendraklasės vilkėjo vienodomis berankovėmis palaidinėmis, tačiau tik vienos jų atvaizdas buvo retušuotas. Nė vieno vaikino atvaizdas nebuvo retušuotas nepaisant jų vilkėtų rūbų.

Nuotraukas rasite čia


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis