Raumeningojo Arnoldo Schwarzeneggerio sūnus - visiška tėvo priešingybė(FOTO)

Veiksmo filmų žvaigždė, galiūnas, buvęs Kalifornijos valstijos gubernatorius ir įspūdingų raumenų savininkas Arnoldas Schwarzeneggeris - vis dar didžiulė Holivudo įžymybė. Tačiau, panašu, kad vyresnysis jo sūnus Patrickas jau greitai tėvui prilygs jei ne raumenimis, tai bent populiarumu.

20-metis Patrickas Schwarzeneggeris - stipruolio Arnoldo ir iš garsiosios Kennedžių giminės kilusios Marios Shiver vyriausias sūnus, pora dar turi dvi dukras, Katherine ir Christiną, bei sūnų Christopherį.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Grožio blogerės patarimai, kaip susiruošti per 20 minučių
Madingos rankinės vasarai iki 50 ir iki 85 Lt(FOTO)
Tikra istorija: tapau meiluže ir jo merginos drauge...


Modeliu, aktoriumi, o dabar dar ir verslininku tapęs Patrickas jau seniai traukia gerbėjų akis: puikios išvaizdos garsių tėvelių atžala nuolat kviečiama į prabangiausius vakarėlius, į kuriuos patenka tik ryškiausios žvaigždės. Švelnių veido bruožų Patrickas buvo pastebėtas dainininkės Arianos Grande ir įkūnijo Romeo jos dainos klipe.


Patrickas ir Arnoldas Schwarzeneggeriai. AOP nuotrauka

Tačiau Patrickas, nors ir užaugęs įžymybių šeimoje, greitos šlovės nesivaiko: būdamas 15 metų jis įkūrė drabužių kompaniją, kurios veikla siekiama atkreipti dėmesį į opiausias socialines problemas, o vieną paauglystės vasarą praleido ne siausdamas vakarėliuose, o besidarbuodamas prekybos centre. 


Patrickas Schwarzeneggeris. AOP nuotrauka

Jau pametei galvą dėl šio žavuolio ir perki bilietą į JAV, kur jo ieškosi? Turime tave nuvilti, Patrickas jau kelerius metus yra ištikimas savo merginai Taylor Burns.


Patrickas Schwarzeneggeris. AOP nuotrauka

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis