Nuogybės: Kardashian klano atstovė populiarumo siekia pozuodama be liemenėlės(FOTO)

Kendall Jenner neleidžia savo fanams nuobodžiauti: pristačiusi kartu su seserimi Kylie išleistą knygą, ji nustebino akylai jos gyvenimą sekančius atvira fotosesija. Žurnalo „Interview“ fotosesijoje Kendall pozavo be liemenėles!

Tačiau ne vien fotosesijoje Kendall buvo atvira, 18-metė atskleidė, ką reiškia užaugti šeimoje, kurios gyvenimą kasdien seka televizijos kameros ir neapleidžia skandalai. Kendall tikino, jog buvo auklėta tapti darboholike ir už tai yra labai dėkinga savo tėvams, o ypač - mamai. „Esu tikra tėvelio dukrelė, augant tėtis man ir Kylie nuolat kartodavo, kad turime daug svajoti, siekti ir atkakliai dirbti“, - apie savo vaikystę pasakojo pradedančioji manekenė.

Kendall fotosesijos nuotraukas gali rasti čia

Tai - ne pirmasis apsinuoginimas Kendall gyvenime. Vasarį Niujorko mados savaitėje įvykęs jos debiutas ant podiumo buvo pažymėtas skandalu: dizainerio Marco Jacobso kurtos kolekcijos drabužius demonstravusi Kendell nepabūgo vilktis beveik permatomos palaidinės ir nesegėti liemenėlės. Ko dėl populiarumo nepadarysi!

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis