12 - metė, gyvenanti geriau už daugelį jūsų: pamačius nuotraukas sukils pavydas (FOTO)

Gražiausia Australijos mergyte vadinama dvylikametė Ivy Mae labai anksti pradėjo justi pinigų skonį. Nuo dešimties metų modelio karjerą pradėjusi mergytė jau spėjo apsilankyti didžiausiose pasaulio miestuose ir pirkti brangiausius drabužius bei elektronikos prietaisus.

Tobulus veido bruožus turinti šviesiaplaukė mėlynakė sėkmingai užkariauja jaunųjų modelių rinką ir yra vertinama dėl savo charizmatiško būdo bei neįtikėtino lankstumo. Ivy taip pat šoka jaunųjų sporto sirgalių šokėjų grupėje, tad lavina šokėjos įgūdžius ir kartu auga sveika bei energinga mergaitė.

Tiesa, daugeliui Ivy gyvenimo būdas nėra priimtinas. Pavyduoliai kalba, jog mergytė pernelyg anksti žengė į suaugusiųjų pasaulį ir pamiršusi tai, kas vaikams suteikia džiaugsmą - žaislai, saldainiai ar buvimas lauke, perėjo vaikystės etapą ir tapo mažyte suaugusia dama. Tie, kurie susidūrė su Australijos pažiba, teigė, jog mergytė žino savo vertę ir yra net kiek pernelyg aikštinga - ją išlepino ankstyva šlovė bei modelių agentūrų vadovų komplimentai. Nereikia net priminti, jog Ivy jau priklausoma nuo makiažo ar prašmatnių drabužėlių - demonstruodama kolekcijas ji lavina savo stiliaus pojūtį ir nenori rengtis pigiais ar nestilingais drabužiais.

Pažvelk į vieną garsiausių pasaulio dvylikamečių, kuri, be abejonės, gyvena geriau nei daugelis mūsų:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis