Įžymybių figūros: dietos nuo 12 metų ir sportas iki apalpimo

Žvaigždžių pasaulis - negailestingas: čia aktorėms tenka paisyti griežtų grožio ir figūros standartų, kurie neretai atneša ne tik išsvajotus vaidmenis, bet ir valgymo sutrikimus ar kitas pavojingas ligas. Ne viena jauna žvaigždė jau spėjo patirti, ką reiškia gyventi užburtam lieknėjimo rate, kai kasdien tave stebi milijonai akių.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Gatvės mada: jaunimas demonstruoja neįpareigojantį stilių(FOTO)
Kaunietė lieknėjimo guru įvardijo, kokias svorio metimo klaidas daro pradedančiosios(INTERVIU)
10 dalykų, kuriuos išduoda tavo antakiai(FOTO)

Demi Lovato

Idealu milijonams gerbėjų esanti Demi neslepia, kad praeityje ji ilgus metus kovojo su valgymo sutrikimais. „Emocinis persivalgymas man prasidėjo labai jauname amžiuje“, - pasakoja atlikėja. „Būdama 12 metų pradėjau vengti maisto, nes vaikai mokykloje pravardžiavo mane „stora“. Žinau, kad valgymo sutrikimai, su kuriais kovoju, persekios mane visą gyvenimą, tačiau dabar esu sveikesnė ir laimingesnė nei bei kada.“

Vida Press

Lucy Hale

„Pretty Little Liars“ žvaigždė Lucy Hale tik visai neseniai išdrįso prisipažinti, kad ilgus metus ją kamavo rūpesčiai dėl svorio. „Buvo metas, kai nevalgiau ištisas 3 dienas, o vėliau, suvalgiusi šiek tiek vaisių, sportuodavau „iki nukritimo“. Prireikė laiko, jog suvokčiau turinti problemą...“, - atviravo viena gražiausių jaunųjų aktorių dažnai tituluojama žvaigždė.

Vida Press

Jessica Alba

Egzotiškoji aktorė neslepia, kad savo figūra pradėjo rūpintis itin jauname amžiuje. „Mano šeimoje visi turi antsvorio, todėl aš, bijodama priaugti svorio, pradėjau pati sau gaminti maistą būdama vos 12 metų“, - apie pirmąsias dietas pasakojo aktorė. „Daugelis merginų serga valgymo sutrikimais, šią ligą turėjau ir aš“.

Jessica Alba
Jessica Alba
Vida Press

Troian Bellisario

Kita serialo „Pretty Little Liars“ aktorė pripažįsta, kad maistą ribojo ne dėl noro atsikratyti svorio. „Buvau susikūrusi sau nesveiką sistemą: jeigu mokykloje sekėsi blogai, neleisdavau sau valgyti, tokia buvo mano bausmė. Tačiau man šis savęs žalojimas atsirūgo su kaupu...“, - apie liūdnus prisiminimus kalbėjo aktorė.

Troian Bellisario
Troian Bellisario
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis