Griežtas auklėjimas? Barackas Obama dukrai neleis tinginiauti

Po kelių savaičių 16-ąjį gimtadienį švęsianti vyresnioji JAV Prezidento Baracko Obamos dukra Malia šią vasarą netinginiaus: mergina gavo darbą, kurio pavydėtų ne vienas!

Malia darbuosis fantastinio televizijos serialo, kuriame pagrindinį vaidmenį atliks aktorė Halle Berry, filmavimo aikštelėje. Prezidento dukrai paskirtas filmavimo aikštelės asistentės darbas, paprastai tokias pareigas turintys žmonės atlieka viską: ir kavą aktoriams nešioja, ir suplyšusius kostiumus padeda sutvarkyti, ir vykdo kiekvieną režisieriaus paliepimą.

Savaitės skaitomiausi straipsniai

„Skudurynų“ reidas: kaip stilingai apsirengti už kelis litus?(FOTO)
Vilniaus verslininkų dukra: džiaugiuosi, jei piniginėje turiu bent 20 litų(INTERVIU)
Tikrasis šių žvaigždžių amžius stebina(FOTO)


Serialą režisuoja legendinis Stevenas Spielbergas, sukūręs tokius filmus kaip „Juros periodo parkas“ ir „Dirbtinis Intelektas“. Šis režisierius praeityje yra nemažai prisidėjęs prie Prezidento Baracko Obamos rinkiminės kampanijos, ši pažintis, matyt, padėjo Maliai patekti į filmavimo aikštelę, kuriai vadovauja vienas garsiausių pasaulio režisierių. Teigiama, kad jis 15-metei netgi leido komanduoti vienos scenos filmavimo pradžią!


Barackas Obama su dukra Malia. AOP nuotrauka

Paprastai filmavimo aikštelės asistento darbas būna itin varginantis, jie dirba ir po keliolika valandų per parą už labai mažą atlygį. Įdomu, ar atlaikys Prezidento dukra tokį išbandymą? Juk norint patekti į kino industriją, reikia daug ir sunkiai dirbti, todėl pradėti verta kuo anksčiau, net jei tu ir JAV Prezidento dukra.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis