Netikėtai paviešintos serialo „Glee“ žvaigždės paauglystės nuotraukos atskleidė nemalonią tiesą(FOTO)

Itin populiaraus muzikinio serialo „Glee“ aktorės Nayos Riveros pastaruoju metu neapleidžia skandalai: imta spėlioti, ar ji nepasidarė plastinės krūtų didinimo operacijos, taip pat buvo pasirodę gandai, kad aktorė bus pašalinta iš ją išpopuliarinusio serialo ir jos įkūnijama herojės Santanos šeštajame sezone nebeišvysime.

Tačiau naujausias gerbėjus nustebinęs faktas - paviešinta Nayos nuotrauka, kuri atskleidžia, kad dėl karjeros aktorė ryžosi ir veido operacijoms. Jai buvo pašalintas didelis tamsus apgamas po apatine lūpa.

Vaikino verdiktas: 10 savybių merginos, dėl kurios padaryčiau viską


Aktorės išvaizda per 8 metus gerokai pasikeitė: jos oda ir plaukai tapo šviesesniais, ryškių bruožų Naya renkasi ryškų makiažą ir drąsius, treniruotą figūrą atidengiančius apdarus. Dėl kokios priežasties ilgai slėptas apgamas buvo pašalintas, aktorė neatskleidė.

Naya Rivera
Naya Rivera
Vida Press

Daugelis žvaigždžių ryžtasi plastinėms operacijoms vien tam, kad gautų daugiau pasiūlymų vaidmenims ir jų išvaizda režisierių akyse taptų universalesnė. Tačiau yra ir tokių pramogų pasaulio atstovų, kurie nė už ką nesiskirtų su savo įgimtais bruožais. Štai supermodelis Cindy Crawford karjeros pradžioje griežtai atsisakė šalinti didelį apgamą šalia lūpų. Ir jis tapo jos skiriamuoju ženklu!


Cindy Crawford. AOP nuotrauka

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis