Su antsvoriu ilgai kovojusi Demi Lovato ėmėsi veiksmų(FOTO)

Demi Lovato dažnai tituluojama viena nuoširdžiausių žvaigždžių, ji su gerbėjais dalinasi tiek laimės, tiek skausmo akimirkomis. Prieš keletą metų dainininkė daugelį nustebino prisipažinusi, kad ilgą laiką gydėsi nuo priklausomybių ir buvo kamuojama valgymo sutrikimų.

Karjeros pradžioje itin liekna žvaigždė dėl sveikatos problemų ilgainiui priaugo ne vieną kilogramą, tačiau visuomet pabrėždavo, kad patinka sau tokia, kokia yra. Tiesa, maždaug prieš metus pramogų pasaulį sudrebino skandalas, kad Demi „X Factor“ kolega Simonas Cowellas liepė jai atsikratyti 10 kg, kad galėtų tęsti savo karjerą garsiajame muzikiniame šou. Tačiau net ir tada Demi tvirtai laikėsi savo nuomonės ir net nesiruošė lieknėti.

Savaitės skaitomiausi straipsniai

TESTAS: ar moki atskleisti savo grožį?


Tačiau, panašu, kad Demi po truputį ima keisti savo nuomonę. Pastaruoju metu Demi socialiniuose tinkluose nuolat dalinasi žinutėmis apie pasikeitusį gyvenimo būdą, mergina atvirauja, jog dabar jos hobis - sportas ir sveika gyvensena, ji net lankosi specialiose stovyklose, kur sporto, sveikos mitybos ir meditacijos pagalba ieškojo gyvenimo harmonijos.

„Treniruotės - mano naujas hobis“, - po nuotrauka tiesiai iš sporto salės rašė Demi.

Nors nėra patvirtinta, kiek kilogramų Demi Lovato jau spėjo atsikratyti, tačiau, panašu, jog atlikėja savo pasiekimais didžiuojasi ir neslepia sutvirtėjusio kūno. Prieš kelias dienas dainininkė savo „Instagram“ paskyroje pasidalino nuotrauka, kurioje puikiai matyti sulieknėjusi dainininkės figūra. Net ir kritikams aišku, kad Demi dar geriau jaučiasi ir yra savimi patenkinta, o tai - svarbiau nei bet kokie komentarai dėl svorio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis