Drąsu ar įžūlu? Caros Delevingne „nuoga“ nuotrauka kelia bangas „Instagram“(FOTO)

Supermodelio Caros Delevingne tikrai nepavadintume ramybės įsikūnijumu. Ši viena daugiausiai uždirbančių pasaulio manekenių savo gerbėjus ir kritikus nuolat stebina ne tik įspūdingais pasirodymais ant podiumo bei mados fotosesijose, bet ir asmeninio gyvenimo dramomis.

Jai nė motais, kad visai neseniai paparacai įamžino ją pusnuogę atostogaujant kartu su spėjama mylimąja Michelle Rodriguez. Šįkart Cara atėmė iš paparacų galimybę įamžinti ją be drabužių ir padarė tai pati: savo „Instagram“ paskyroje mergina pasidalino nuotrauka, kurioje intymias jos kūno dalis dengia tik kelio ženklas ir du žibintuvėliai.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Pavojinga plaukų priežiūros gudrybė, kurią dievina supermodeliai
Pirmosios mėnesinės pavertė internetine sensacija(VIDEO)

„Skudurynų“ reidas: kaip stilingai apsirengti už kelis litus?(FOTO)

Šiuo metu Balyje viešinti ir dirbanti Cara nuotraukos niekaip nepakomentavo, tiesiog pažymėjo ją tag'u #bali. Tai - ne vienintelė egzotiškos salos nuotrauka, kuria pasidalino Cara. Manekenė džiugina savo „Instagram“ sekėjus, kurių turi daugiau nei 5,6 milijono, vaizdais iš naujausios fotosesijos užkulisių, kurios keletas kadrų buvo daryti bangose. Iš jų galime spręsti, kad pozuoti be drabužių Carai - tiesiog kasdienybė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis