Nauja meilė? Katy Perry laiką leidžia su vienu geidžiamiausių Holivudo jaunikių(FOTO)

Prieš keletą mėnesių su dainininku Johnu Mayeriu išsiskyrusi Katy Perry, panašu, kad dėl pasibaigusios meilės neverkia ir neatmeta galimybės greitai susirasti naują vaikiną. „Coachella“ festivalyje dainininkė buvo pastebėta artimai bendraujanti su didžėjumi Diplo, tačiau tai - ne vienintelis garsus vaikinas Katy gyvenime.

Prieš keletą mėnesių internete pasirodė dar 2008 metais nufilmuotas vaizdo įrašas, kuriame ne kas kitas, o Katy Perry ir „Twilight“ filmuose išgarsėjęs Robertas Pattinsonas karaokėje dainavo gerai žinomą meilės baladę. Daugelis internautų spėliojo, jog Katy ir Robertas tuo metu galimai susitikinėjo, ir, panašu, kad šiltų jausmų jie vienas kitam turi iki šiol.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Pavojinga plaukų priežiūros gudrybė, kurią dievina supermodeliai
Pirmosios mėnesinės pavertė internetine sensacija(VIDEO)

„Skudurynų“ reidas: kaip stilingai apsirengti už kelis litus?(FOTO)

Vida Press

Filmo „The Rover“, kuriame vaidina Robertas, premjeros vakarėlyje aktorius buvo įamžintas Katy Perry draugijoje. Netoliese vakarą leidę renginio svečiai atskleidė, kad aktoriaus akys „įsižiebė“ pamačius Katy, jiedu visą vakarą šnekučiavosi ir bučiavosi.

Vakarėlio nuotraukas rasite čia

Nors iš šalies tai atrodo kaip dar vienos „žvaigždiškos“ meilės pradžia, panašu, kad šie du garsūs žmonės - tik draugai, bent jau taip teigia Katy, viename interviu atskleidusi, kad yra pagadinusi orą jo akivaizdoje. „Niekuomet neleidžiu sau gadinti oro akivaizdoje vaikino, su kuriuo susitikinėju, o prie Roberto leidžiu,“ - keistomis santykių taisyklėmis dalinosi Katy. „Mes - draugai, aš jam lyg vyresnioji sesuo.“ Katy šiuo metu oficialaus vaikino neturi, o Robertas Pattinsonas susitikinėja su manekene Imogen Ker.

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis