Netikėtas atradimas apie žvaigždžių figūras ir dietas(FOTO)

Merginos dažnai su pavydu žvelgia į žvaigždžių nuotraukas, kuriose jos vilki tik bikinius. Tačiau mitybos ir sporto specialistai dažnai pataria iš pažiūros tobulomis figūromis labai nesižavėti, nes dažniausiai jos - nuolatinių alinančių dietų ir itin intensyvių treniruočių rezultatas.

Nepaisant to, egzistuoja merginų, kurios lipdo įžymybių nuotraukas ant šaldytuvo kaip motyvaciją vardan figūros atsisakyti riebių užkandžių ar kitų figūros „priešų“, kurie tyko šaldytuve. Atrodytų, kad tai - puiki motyvacija lieknėti, tačiau, pasirodo, kad tai - netiesa!

Savaitės skaitomiausi straipsniai:

Kūno kalba: kokias vaikinų mintis apie tave atskleidžia jų gestai?
Grožis ar beprotybė? Naujas lieknumo standartas šokiruoja(FOTO)
Nustebsi: jie mato, bet tau nesako


Didžiojoje Britanijoje atliktas tyrimas įrodė, jog net 62% merginų ir moterų nebenori lieknėti ir laikytis dietų po to, kai pamato tobulus žvaigždžių kūnus nuotraukose. Kodėl taip yra? Įžymybių kūnų linijos paprastoms moterims atrodo nepasiekiamos, todėl jos ir praranda ryžtą atsikratyti kad ir kelių nereikalingų kilogramų. Kam stengtis, juk kaip žvaigždė niekad neatrodysi? Būtent tokios mintys ir aplankė tyrime dalyvavusias moteris.


Miranda Kerr. AOP nuotrauka

54% apklaustųjų atsisakė dietų vien dėl to, kad yra įsitikinusios, jog dietos „žvaigždiško“ kūno neatras. Iš dalies tai - tiesa. Beveik visada po griežtos dietos pradėjus valgyti įprastą maistą kilogramai sugrįžta su kaupu.

57% apklaustųjų teigė, kad net jei prieš bikinio sezoną joms ir pavyksta atsikratyti keleto kilogramų, pamačiusios atostogų nuotraukas jos nusivilia, nes jose pamato, kad figūra nepatobulėjo tiek, kiek jos tikėjosi.

85% tikino, kad nuolat stebi naujas įžymybių nuotraukas, kuriose žvaigždės įamžintos vilkinčios bikiniais ir net 72% mintyse save lygina su matoma žvaigžde.


Jennifer Lawrence. AOP nuotrauka

71% apklaustųjų patvirtino, jog suvokia, kad daugelis įžymybių nuotraukų iš paplūdimio yra koreguotos kompiuteriu ir klaidina „normalias“ merginas, kurios tas nuotraukas mato.

84% pageidautų, jog įžymybių nuotraukos nebūtų retušuojamos ir jų figūros būtų parodytos tokios, kokios yra iš tikrųjų.

O tu ar norėtum su kuria nors įžymybe apsikeisti figūromis? Kas ji? Pasidalink savo nuomone komentaruose!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis