Paaiškėjo nemaloni tiesa apie jauniausias Kardashian klano atstoves

Tai, kad debiutinė Kendall ir Kylie Jenner knyga „Rebels: City Of Indra“ sulaukė ne pačių geriausių įvertinimų, nėra vienintelė nemaloni naujiena susijusi su jaunųjų sesučių knygų autorių karjeromis. Pasirodo, didžiąją knygos dalį parašė ne seserys, o samdyta rašytoja Maya Sloan, kuri knygoje minima kaip „šešėlinė rašytoja“.

Neseniai duodama interviu apie šią knygą Maya tarp eilučių prasitarė, kad iš tikrųjų garsiosios seserys tik naudojasi skambiomis pavardėmis, nors, iš tikrųjų, prie knygos jos ne ką prisidėjo. Visas seserų indėlis - kiekviena jų pateikė keleto puslapių aprašymą apie tai, kas turėtų nutikti futuristinėje knygoje, pasakojančioje apie draugių, kurios, kaip vėliau paaiškėjo, yra seserys dvynės, kovą dėl išlikimo.


Savaitės skaitomiausi straipsniai: 

Be dietų: „Pretty Little Liars“ aktorės paplūdimyje demonstruoja sveikas figūras(FOTO)
Lietuvės „kambarioke“ tapusi musulmonė nagus lakuodavo tik per mėnesines ir tapetuodavo sienas folija(INTERVIU)
Pirmoji Kembridžo hercogienės meilė stebina panašumu į princą Williamą(FOTO)

Vėliau prie knygos jos prisidėjo pasikviesdamos rašytoją kartu vykti į Niujorko mados savaitę ir leido jai leisti laiką kartu viešbučio kambaryje, kol Kendall ir Kylie siuntinėjo žinutes savo draugams.

Vida Press

Didžiąją dalį knygos parašiusi autorė paminėta tik viename knygos puslapyje, nei ant viršelio, nei specialioje knygos reklamoje jos pavardės nėra. Tačiau knygos atsiradimo procesą prižiūrėjęs seserų atstovas bandė savo klientes ginti sakydamas, jog su autore seserys ne kartą bendravo „Skype“ ir „Facetime“ ir taisė rašytojos pateiktus juodraščius pridėdamos daugybę savų idėjų.

„Tai buvo bendras projektas, niekas nesakė „Maya, parašyk 10 knygos skyrių ir atsiųsk juos mums“, - teigė knygos redaktorius. Tačiau, panašu, kad visą darbą atliko mažai žinoma autorė, o knygos pristatyme sveikinimus už knygos debiutą prisiėmė Kendall ir Kylie...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis