Lieknumo standartų neatitikusi manekenė rėžė atkirtį kritikams(FOTO)

Daugelis žvelgdamas į modelio Chrissy Teigen nuotraukas negali prisiminti, kur šios egzotiškų bruožų merginos veidą jie jau matė. Gali būti, kad jos atvaizdas įsiminė pamačius vienos populiariausių šių metų dainų, Johno Legendo sukurtos „All Of Me“ vaizdo klipą, kuriame Chrissy ir nusifilmavo. Beje, ji yra garsiojo atlikėjo žmona!

Tačiau tiek šiandien, tiek prieš dar jai susipažįstant su Johnu, Chrissy turėjo ir sėkmingą karjerą, ji - populiari manekenė bei maisto gaminimo entuziastė. Sakote, kaip manekenė gali nesilaikyti dietų ir gaminti maistą? Pasirodo, gali, o tiems, kuriems tai nepatinka, Chrissy turi veiksmingą atkirtį.

Skaitomiausi savaitės straipsniai:

Vaikino verdiktas: merginų veiksmai, kurių negaliu pakęsti
„Skudurynų“ reidas: kaip stilingai apsirengti už kelis litus?(FOTO)
Stiliaus klaida: prakaito dėmės ir persišvietusi krūtinė(FOTO)

Karjeros pradžioje Chrissy teko patirti ir ne itin malonių atrankų. Kai ji gavo kvietimą iš populiarios jaunimo drabužius kuriančios kompanijos „Forever 21“, Chrissy galvojo, jog tai tebus dar viena bandomoji fotosesija. Pasirodo, atranką rengusiems kompanijos atstovams Chrissy pasirodė... per stora! „Atvykus į atranką, kompanijos atstovai padarė keletą kadrų ir nusiuntė juos mano agentūrai. Kol man darė makiažą, sulaukiau skambučio iš savo agentūros atstovo ir jis man pranešė, jog tuojau pat turiu išeiti, nes jiems aš - per stora“, - skaudžiais išgyvenimais dalinosi manekenė. „Nekenčiu „Forever 21“, tikrai nekenčiu“.

Chrissy Teigen
Chrissy Teigen
Vida Press

Panašu, jog Chrissy nesivadovauja dažnai kritikuojama Kate Moss fraze, jog net ir skaniausias maistas nėra toks „skanus“ kaip lieknumas. Mergina rašo savo kulinarinį blogą, yra kviečiama į maisto gaminimo laidas ir neslepia, kad labiau už viską dievina šoninę, nors jos darbas ir neleidžia jai priaugti papildomų kilogramų. „Forever 21“ šiandien tikriausiai graužiasi nagus praradę tokią sėkmingą manekenę!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis