Žvaigždžių liga: „One Direction“ narys leidžia sau per daug?(FOTO)

One Direction“ fanės, nesijaudinkite, jūs nieko nepraleidote ir jūsų numylėtinis Harry Stylesas dar nevedė. Tačiau vestuvėse jis, visgi, praėjusią savaitę dalyvavo, ištekėjo jo grupės draugo Louiso Tomlinsono mama Johannah Poulston.

Ceremonijoje dalyvavo ir visi „One Direction“ nariai išskyrus Zayną Maliką. Vaikinai buvo pasipuošę iškilmingai ir kaip pridera vilkėjo tamsius kostiumus. Tačiau maištininko etiketę jau seniai užsitarnavęs Harry Stylesas net ir vestuvėse sugebėjo sulaužyti keletą aprangos taisyklių.

Nuo galvos iki kojų juoda spalva pasipuošęs Harry vilkėjo kostiumą, jo galvą dengė juoda skrybėlė, dainininkas avėjo juodus kaubojiškus batus, o kaklą dengė skarelė. Tačiau vietoj to, kad prie kostiumo priderintų kaklaraištį, Harry nusprendė šiek tiek apsinuoginti ir vestuvėse dalyvavo vilkėdamas beveik iki bambos prasegtus marškinius, kurie atidengė ir keletą iš daugybės jo tatuiruočių.

Harry nuotrauką rasi čia

Internautai iškart sukritikavo Harry stiliuką, jie teigė, jog taip puoštis einant į vestuves, net jei tu esi vienas populiariausių pasaulio atlikėjų - nevalia. O kaip manot jūs, ar peržengė jaunasis dainininkas ribas, o gal jis tik pademonstravo unikalų savo stilių?


Harry Styles. AOP nuotrauka


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis