Nauja „The Vampire Diaries“ žvaigždės simpatija - viena žymiausių „vampyrių“(FOTO)

Jeigu paklaustume kino ir televizijos serialų fanų, kas yra žymiausi ekrano vampyrai, jie nedvejodami pasakytų, kad tai - filmo „Twilight“ ir serialo „The Vampire Diaries“ aktoriai. Pasirodo, susikirto šių skirtingų istorijų herojus įkūnijančių aktorių keliai: spėjama, kad „vampyras“ Ianas Somerhalderis susitikinėja su „Twilight“ „vampyre“ Nikki Reed!

Rosalie vaidmenį „Twilight“ filmuose atlikusi Nikki ir vampyrą Damoną „The Vampire Diaries“ įkūnijęs Ianas pastaruoju metu nuolat leidžia laiką drauge, paparacai užfiksavo jų bendrus rytinius krosus ir keliones į vietinį turgų, vėliau „porelė“ kartu dalyvavo renginyje.

Ian Somerhalder ir Nikki Reed
Ian Somerhalder ir Nikki Reed
Vida Press

Nors patys aktoriai šių santykių dar nepatvirtino, paparacų nuotraukose jie - akivaizdžiai laimingi ir patenkinti vienas kito draugija. Įdomu, ar jie kalbasi ir „vampyriškomis“ temomis? Juk ne vienerius metus kraują siurbiančias būtybes įkūnijo...

Ian Somerhalder ir Nikki Reed
Ian Somerhalder ir Nikki Reed
Vida Press

Prieš keletą mėnesių Nikki išsiskyrė su sutuoktiniu „American Idol“ žvaigžde Paulu MacDonaldu, o Ianas su kolege Nina Dobrev po daugiau nei 3 metų draugystės išsiskyrė praėjusių metų gegužės mėnesį.

Nikki Reed
Nikki Reed
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis