Po gimtadienio - naujas vaikinas ir mėlynės ant kūno(FOTO)

Populiariajai dainininkei Selenai Gomez - jau 22-eji! O gimtadienį ji šventė tikrai žvaigždiškai: kartu su manekene Cara Delevingne Selena linksmai leido laiką jachtoje karštajame San Tropeze (Prancūzija). Merginos mėgavosi vandens malonumais, plaukiojo vandens motociklais ir leidosi parašiutu.

Tačiau paparacai, užfiksavę gimtadienio linksmybes, pamatė, kad Selena ne tik mėgavosi Caros draugija, tačiau rodė dėmesį ir paslaptingam vyrukui, kuris jai asistavo jachtoje. Jaunuoliai atrodė itin artimi, kalbėdama su, kaip įtariama, naująja simpatija, Selena negalėjo nuo jo nuleisti akių ir nuolat lietė raumeningas vaikino rankas.

Tačiau tai - ne vienintelis netikėtumas. Dainininkės koją, paaiškėjo, „puošia“ didžiulė mėlynė. Ar tai - audringo vakarėlio, o gal tiesiog nelaimingo atsitikimo pasekmė? Kad ir kaip bebūtų, panašu, kad Selena savo 22-ojo gimtadienio švente ir viešnage San Tropeze - itin patenkinta. Galbūt jos gyvenime pagaliau atsirado tas, kuris visiems laikams padės užmiršti nuolat į jos širdį bandantį sugrįžti Justiną Bieberį?..

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis