Taupioji: milijonus uždirbanti dainininkė naudoja pinigų apdarams neturinčiųjų gudrybę

Praėjusių metų muzikine sensacija ne kartą tituluota 17-metė dainininkė Lorde ir toliau stebina savo talentais bei originalumu. Pilnus koncertų sales gerbėjų surenkanti dainininkė nuo savo karjeros pradžios papildė banko sąskaitą tikrai apvalia sumele. Tačiau, panašu, švaistyti pinigų, na, bent jau apdarams, dainininkė nėra linkusi.

Neseniai Didžiosios Britanijos laikraščiui „The Guardian“ interviu davusi dainininkė atviravo apie savo karjerą, sėkmę bei tokius ne itin malonius dalykus kaip komentarai, kad ji - ragana...

Lorde visuomet garsėjo tiesmukiškumu, tačiau tai, ką ji atskleidė interviu metu, nustebino net ir ištikimiausius jos gerbėjus. Kaip rašo „The Guardian“, Lorde į interviu atvyko vilkėdama juodą, labai „Lordišką“ suknelę, tačiau tai buvo „Armani“ mados namų suknelė, o itin prabangūs apdarai Lorde nebūdingi. Tačiau, kaip paaiškėjo, Lorde tikrai neplanavo išleisti nė cento šiam prabangiam apdarui. Interviu metu ji atsistojo ir iš apykaklės ištraukė paslėptą suknelės etiketę, paaiškindama, kad planuoja ją grąžinti.

Lorde
Lorde
Vida Press

Drabužių parduotuvės priima atgal drabužius, kuriuos pirkėjai nori grąžinti, su sąlyga, kad drabužis neprarado savo prekinės išvaizdos ir etikečių. Nejaugi milijonus uždirbanti Lorde taupo ir neleidžia sau įsigyti prabangių apdarų? Tuo labiau, kad įžymybės už vienetinius dizainerių drabužius dažniausiai nemoka nė cento, mados namai siunčia jiems naujausius apdarus už dyką, tikėdamiesi, jog jie vilkės jais renginiuose. Juk tai - geriausia reklama!

Galima spėti, kad Lorde tiesiog pajuokavo, o iš tikrųjų pamiršo etiketę nukirpti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis