„One Direction“ nario gyvenime - fanes sukrėtusios permainos(FOTO)

One Direction“ fanėms atėjo juodos dienos. Bene geidžiamiausias grupės viengungis Harry Stylesas - nebe vienišas! Naujoji jo mergina - ne tokia ir „nauja“: Harry atnaujino ryšius su anksčiau širdį šildžiusia simpatija manekene Paige Reifler. Mergina apie judviejų santykius patvirtino portalui „Daily Mirror“.

„Nuėjau į vieną vakarėlį su draugu ir ten sutikau Harry. Kitą dieną laikraščiai ir žurnalai mirgėjo mano nuotraukomis, Niurjorke to nesu patyrusi“, - apie atsinaujinusią simpatiją kalbėjo Paige. Paklausta, ar ji ir garsusis dainininkas susitikinėja, mergina iškart atsakė „Taip“.

Tačiau Harry - ne vienintelis žymus vaikinas, parodęs jai dėmesį. Pasirodo, ji buvo pastebėta spektaklio metu aktoriaus Orlando Bloomo. „Tai įvyko iškart po jo skyrybų su Miranda Kerr, mes susirašinėjome SMS žinutėmis, tačiau tai greitai baigėsi ir jau seniai iš jo nesulaukiu jokių žinių, kad ir kaip norėčiau“, - apie garsų gerbėją kalbėjo manekenė.

Paige Reifler
Paige Reifler
Vida Press

Praeityje Harry ir Paige bandė susitikinėti, tačiau dėl įtempto darbo grafiko porelei nepavyko suderinti nuolatinių pasimatymų. Tačiau dabar, panašu, kad jaunuoliai laiką planuos atidžiau.

Iškart po viešo santykių patvirtinimo Paige sulaukė ir labai nemalonaus dėmesio: „One Direction“ fanės jos „Instagram“ profilį užtvindė neigiamais komentarais, o kai kurios jų net grasino Paige nužudyti. Manekenė savo „Twitter“ paskyroje pareiškė, kad dėl tokių grasinančių komentarų kreipsis į policiją ir su įžeidinėjimais nesitaikstys.

Paige Reifler
Paige Reifler
Vida Press

Praeityje Harry Stylesas susitikinėjo su dainininke Taylor Swift bei manekene Cara Delevingne. Pats dainininkas naujuosius santykius patvirtinti ar paneigti atsisakė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis