Po 420 km pėsčiomis iš Vilniaus į Palangą - tiesiai į ligoninę(FOTO)

"Sveikas Orijau, esu Paulius Narkūnas, iš Vilniaus, klausau tavęs ir viso Zip'uko kasdien! Norėjau pranešti, kad ateinu pas jus! Taip, ateinu į jūsų Zip pliažą pėsčiomis iš Vilniaus!“ – laiške radijo stočiai rašė ryžtingas jaunuolis.

Paulius planavo keliauti 7 dienas ir ZIP FM studiją Palangos pliaže pasiekti liepos 28 dienos ryte. Vaikino maršrutas buvo Vilnius - Utena - Panevėžys - Šiauliai - Šventoji – Palanga. Pauliaus nuotykius Lietuva galėjo sekti kasdien ZIP FM ryto laidoje – jos vedėjas Orijus kasdien su Pauliumi telefonu kalbėjo eteryje.

ZIP FM „Facebook“ draugai galėjo lažintis, ar Paulius studiją pasieks laiku. Didžioji dalis stačiusių buvo nusiteikę optimistiškai ir tikėjo vaikino sėkme. „Net sunku patikėti, kad žmonės dėl mūsų ryžtasi tokiems žygiams, tačiau tikiu, kad Pauliui pavyks. Visas ZIP FM jį palaiko.“ – kalbėjo ZIP FM programų direktorė Simona Albavičiūtė.


Orijus Gasanovas ir Paulius Narkūnas.

Nepaisant alinančio karščio ir nuovargio, Pauliui savo tikslą pasiekti pavyko – jis įžengė į ZIP FM studiją pirmadienį 9.31 ryte. Ten jo laukė radijo stoties kolektyvas.

„Pauliaus žygis – puikus įrodymas, kad norint patirti neeilinių, nereikia didelių lėšų. Labai juo didžiuojuosi“ – sakė ZIP FM ryto laidos vedėjas Orijus Gasanovas.

Vaikinas pasakojo, kad atvykęs į kiekvieną vietovę, stengėsi iš ten pasisemti kiek galima daugiau gamtos grožio, susipažinti su kuo daugiau žmonių ir pasisemti gerų emocijų. Paulius visas naktis miegojo palapinėje, jai pasistatyti ieškodavo kuo romantiškesnės vietos. Ilsėjosi, valgė ir telefono bateriją krovėsi pakelės degalinėse. 

„Labai puikus ir galingas iššūkis, kitais metais aš irgi prisijungsiu“ – komentavo iššūkius mėgstantis radistas Rolandas Mackevičius.

Pauliui distanciją įveikti padėjo jo profesija – jis dirba pėsčiuoju paštininku. Vis dėlto, net ir patyrusio ėjiko tokia ilga distancija nepaliko be pasekmių – dėl žaizdų kojose Paulius tiesiai iš studijos nukeliavo į ligoninę.

„Buvau tam nusiteikęs“ – sakė jaunuolis, nuo kurio veido nei minutei nedingo šypsena.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis