Klaida: Taylor Swift savo pasirinkimą vadina tragedija(FOTO)

Kas gi neturi „gėdingų“ nuotraukų iš praeities? Juk taip juokinga žvelgti į bent dešimtmečio senumo nuotraukas ir tuo metu madingus drabužius ar šukuosenas. O atrodė, kad rengiesi kaip tikra fashionista, nors šiandien nuotraukose labiau sau primeni klouną...

Įžymybės - ne išimtis. Jau esame rašę apie jų išleistuvių apdarus, su kuriais šiandien daugelis net į karnavalą neitų. Tąkart į sąrašą patekusi Taylor Swift, pasirodo, per savo gyvenimą yra patyrusi ne vieną mados fiasko, tačiau didžiausia išvaizdos bėda ji laiko ne netinkamus apdarus, o nevykusią šukuoseną.

Mokykloje Taylor tiesiog negalėjo gyventi be į kasytes supintų plaukų, vadinamų „cornrows“, o Lietuvoje - „drakonais“. „Tuo metu atrodė, kad tai bus viso mano gyvenimo šukuosena, tačiau būtent dėl jos niekas nenorėjo kartu su manimi mokykloje pietauti“, - apie paauglystės madas pasakojo Taylor. „Tos nuotraukos - tikra tragedija!“.

Taylor Swift
Taylor Swift
Vida Press

Tačiau nors ir galvojo, kad visą gyvenimą nekeis šukuosenos, Taylor nuomonė greitai pasikeitė. 24 metų mergina yra turėjusi ir ilgus garbanotus, ir trumpus tiesius plaukus, bet išliko ištikima šviesiai jų spalvai. Mėgstamiausias jos plaukų aksesuaras - puošnūs lankeliai, kuriuos dainininkė gali nešioti ištisus metus.

Taylor Swift
Taylor Swift
Scanpix

Taylor Swift
Taylor Swift
Vida Press

Taylor Swift
Taylor Swift
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis