Mieliausi internete! „Couple Tv“ kanalo vlogeriai Deimantė ir Ernestas: „Bendra veikla tik dar labiau suartina“ (FOTO)

Šių metų vasarą YouTube veiklą pradėjusi vilniečių saldžioji pora Deimantė Pajadaitė (16 m.) ir Ernestas Stankevičius (19 m.) gali pasigirti turintys virš 7 tūkstančių sekėjų. Įsimylėjėliai internautus žavi kasdieninio gyvenimo detalių dalinimusi ir džiaugiasi turėdami bendrą tikslą - kurti.

Kaip prasidėjo Jūsų draugystė?

Deimantė: Gan stereotipiškai. Bendravimas prasidėjo nuo Facebook žinučių, tačiau vėliau jis nutrūko. Po pusmečio su Ernestu susitikau savo draugės dėka, nuo to laiko susitikimai su juo vis dažnėdavo.

Ernestas: Jau seniai buvau įsižiūrėjęs Deimantę, tačiau užkalbinti rimčiau jos nepavykdavo. Kaip ir minėjo Deimantė, jos draugė, žinodama apie simpatiją, man padėjo įkalbinti ją susitikti. Pamenu, kad Deimantę nusivedžiau aukštai ant stogo pasišnekučiuoti, vėliau palydėjau namo, tas lydėjimas namo tęsiasi jau 2 metai.

Deimantė ir Ernestas
Deimantė ir Ernestas
Asmeninio albumo nuotr.

Kokia pirmojo bučinio istorija?

Deimantė: Bučinys nebuvo pats romantiškiausias, kai jį prisimenu, visada nusijuokiu. Susitikus su Ernestu labai užsinorėjau valgyti, tad nusipirkau kebabą. Vaikinas mane pasikvietė pas save į svečius, sėdėjome ant sofos ir jis mane pastūmė, aš nukritau ant grindų, Ernestas ištiesė man ranką, pakėlė ir pabučiavo. Suvalgyto kebabo dėka tarp breketų buvo įstrigę labai daug salotų, tad nemanau, jog bučinys buvo saldus (juokiasi).

Ernestas: Mane žavi tokios merginos, kurios nesidrovi. Deimantė nekompleksuodama valgė nusipirktą kebabą ir negalvojo kaip tuo metu ji atrodo.

Kaip prasidėjo Jūsų veikos pradžia - vlogų kėlimas į You Tube tinklą?

Deimantė: Viso to iniciatorius buvo Ernestas. Prisiruošti pradėti naują veiklą užtruko 4 mėnesius, labai džiaugiuosi, jog pabandėme, mums tai pavyko.

Ernestas: Deimantė gan populiari socialiniuose tinkluose, tad pamaniau, jog populiarumas pravers ir You Tube platformoje. Pats žiūrėdavau kitų vlogerių filmukus, mokėjau montuoti, tačiau likti tik žiūrovu nepanorau. Pamaniau, jog bus lengviau kuriant bendrą kanalą, tai dar buvo reta Lietuvos akiratyje. Mačiau, kad Deimantė taip pat domisi, nori kurti, tačiau jai reikia mano pastūmėjimo. Manau, jog socialinės medijos yra ateitis, kurios jau dabar mūsų gyvenimuose vaidina svarbų vaidmenį, esu įsitikinęs, kad tai tik pradžia.

Deimantė ir Ernestas
Deimantė ir Ernestas
Asmeninio albumo nuotr.

Kokios reakcijos aplankydavo po pirmųjų komentarų antplūdžio?

Deimantė: Neigiamų komentarų beveik nesulaukdavome, net tada, kai prašydavome daugėjančių prenumeratorių išsakyti savo pastabas, kad žinotume, ką reikėtų keisti filmuojant vaizdo įrašus. Teigiamos nuomonės išsakymai palaikė ir motyvavo stengtis, judėti pirmyn ir nesustoti.

Ernestas: Pajautėme konkurenciją. Tačiau išlikome tolerantiški ir draugiški, pernelyg nekreipėme dėmesio į tai, tik mokėmės iš kitų. Jie konkuruodami padarė mus geresnius.

Deimantė ir Ernestas
Deimantė ir Ernestas
Asmeninio albumo nuotr.

Kiek laiko užtrunka vaizdo įrašų filmavimas ir montavimas?

Deimantė: Jeigu filmuojame dienos vlogą, tai jo filmavimas ir užtrunka visą dieną. Mūsų bendrus vlogus montuoja Ernestas. Bet savo mergaitiško turinio kanalo (Deimante Pajadaite) vaizdo įrašus esu montavusi daugiau nei 7 valandas...

Ernestas: Montuoju gana ilgai, apie 4 - 7valandas, viskas tik dėl to, jog šiuo metu neturiu biudžeto nusipirkti kompiuterį, kuris galėtų paspartinti atliekamą darbą. Viliuosi, jog mano tėvai nežiūrės į You Tube veiklą skeptiškai ir parems šią mano idėją.

Kokei filmukai sulaukia daugiausiai peržiūrų?

Deimantė: Vlogai, man pačiai juos labai patinka filmuoti. Gaila, kad šaltuoju sezonu Lietuvoje būna prasti orai, tad sugalvoti įdomesnę veiklą ir tai įamžinti gana sunku.

Ernestas: Daugiausia peržiūrų sulaukia juokingiausi vaizdo įrašai. Man labiausiai patinka filmuoti mūsų dieną, dažnai filmuojant net pamirštu apie įjungtą kamerą. Nusprendėme, jog prie vlogų sugrįšime atšilus orams. Dabar filmuosime kokybiškesnius filmukus su rubrikomis, svečiais, nepamiršime ir įvairių iššūkių.

Deimantė ir Ernestas
Deimantė ir Ernestas
Asmeninio albumo nuotr.

Kas svarbiausia norint išsaugoti gražius tarpusavio santykius?

Deimantė: Nepasimetinėti, tai blogiausias dalykas. Nereikia visiems žinoti, koki jūsų santykiai yra tobuli. Niekam nereikia įrodinėti meilės, o juolab socialiniuose tinkluose.

Ernestas: Nebūtina visur ir visada skelbtis kaip mylite savo antrąją pusę. Šiek tiek privatumo ir neskubėjimo tikrai padės kuriant santykius.

Su kuo siejat ateities siekius tiek You Tube karjeroje, tiek asmeniniame gyvenime?

Deimantė: Pagrindinis siekis labai paprastas ir banalus - norime tiesiog įrodyti, jog galime. Norime savo vardą padaryt svarbų ir žinomą. Labiausiai norėčiau, jog mums pavyktų įrodyti Ernesto tėvams, jog tai sėkminga ir jam patinkanti veikla. Norisi, kad jie tikėtų ir padėtų mums tobulėti. Myliu Ernestą ir mūsų bendradarbiavimą. Esame aplankę 2 šalis, svajoju, jog mudviejų kelionių skaičių padidintume.

Ernestas: Planuoju vaizdo kokybę kelti iki maksimumo, suprasti, ko tiksliai noriu per šiuos laisvus metus, kai niekur nestojau ir atsistoti ant savo paties kojų. You Tube - tai ne tik hobis, tai labai gera pradžia ateičiai. Tik dabar pradedu suprasti, kokie mes su Deimante esame svarbūs vienas kitam. Esame tokie artimi, jog nežinau kas gali mus dar labiau suartinti, tik žiedas ateityje.

CoupleTV kanalas:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis