Permainos: dėl naujo vaidmens „Twilight“ gražuoliukas pasikeitė neatpažįstamai(VIDEO)

Po pirmojo „Twilightfilmo premjeros gerbėjos pasidalino į dvi stovyklas: vienos iš proto ėjo dėl jausmingojo vampyro Edwardo Culleno, kitos - dėl karštakraujo pusiau vilko Jacobo Blacko. Dėl skonio nesiginčijama, tačiau filmo karštuolio titulas dažniausiai atitekdavo Jacobą įkūnijusiam aktoriui Taylorui Lautneriui.

22 metų vaikinas dėl vaidmens „Twilight“ filmuose turėjo užsiauginti ne vieną kilogramą raumenų ir praeiti tikrą fizinio pasirengimo pragarą, kad galėtų vaidinti vilkolakį Jacobą.

Tačiau filmai apie vampyrus - aktoriaus praeitis. „Aš esu suaugęs žmogus ir noriu rimtų vaidmenų, kuriuos atliekant nereikėtų nuolat „pasiversti“ į ne itin vykusiais specialiaisiais efektais sukurtą vilkolakį“, - viename interviu pasakojo aktorius.

Ir štai tokį, vaidmenį, kuriame vilkolakiais net nekvepia, aktorius ir gavo. Didžiosios Britanijos televizijos „BBC Three“ kuriamame seriale „Cuckoo“ Tayloras įkūnija klajoklį, kurį tipiškų britų dukra sutinka JAV ir parsiveža namo pas ne itin jos gyvenimo pokyčiais patenkintus tėvus. Klajokliui nerūpi pinigai, jo išvaizda ir kiti paprastai žmonėms itin svarbūs dalykai. Todėl šis dvasiniame pasaulyje gyvenantis keistuolis apvers ramų šeimynėlės gyvenimą aukštyn kojom.

Dėl vaidmens Taylorui teko „pasipuošti“ didžiule barzda ir filmavimams rinktis ne jo raumenis išryškinančius drabužius, o kelionių nugairintus klajoklio apdarus. Tačiau gerbėjos gali nurimti - aktorius greitai įgaus savo įprastą išvaizdą ir seriale pasirodys be marškinėlių.

Įvertink naują Tayloro Lautnerio vaidmenį ir tu!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis