Kardinaliai per 4 m. pasikeitusi Ellie Goulding: ne visus jos pokyčiai džiugina (FOTO)

Ketveri metai iš tiesų prideda brandos ir keičia išvaizdą, tačiau tai, kaip pasikeitė britų atlikėja, jaunimo dievaitė Ellie Goulding, nėra įprasta.

Ištikimiausi Ellie fanai spėja, jog balsingoji atlikėja ne tik putlinosi lūpas, bet ir operaciniu būdu keitė veido formą. Kaip kitaip paaiškinti faktą, jog anksčiau atsikišusi smakrą turėjusi Ellie šiuo metu gali pasigirti tobula veido forma? Ellie lūpos šiuo metu taip pat atrodo pakitusios - nors britė neigia putlinusi lūpas injekcijų pagalba, tai matyti plika akimi.

Štai kaip Ellie atrodė prieš ketverius metus:

Ellie Goulding
Ellie Goulding
Vida Press

Vos prieš keletą dienų viename oficialiame renginyje nufotografuota Ellie kardinaliai skiriasi nuo mergaičiukės, žvelgiančios iš nuotraukos viršuje. Viena vertus, šiuo metu Ellie brandesnė ir moteriškesnė, kita vertus, anksčiau ji atrodė ne ką prasčiau nei šiuo metu. Kokią naudą atlikėjos savijautai turėjo visos tariamos jai atliktos plastinės operacijos? Ellie ne kartą anksčiau pripažino, jog nesijautė tvirta kalbant apie išvaizdą. Jai nepatiko kai kurie esminiai jos išvaizdos elementai, kuriuos Ellie nusprendė patobulinti. Na, svarbiausia, jog šiuo metu ji jaučiasi užtikrintesnė! Vis dėlto daugelis teigia, jog įžymybė kiek persistengė su lūpų apimties didinimu...

Ellie Goulding
Ellie Goulding
Vida Press

Ellie Goulding
Ellie Goulding
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis